تاریخ: ۶:۰۳ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
نام نویسنده: sobhan

ترکیب تیم ملی دوومیدانی ایران برای حضور در رقابت‌های جام کازانف قزاقستان مشخص شد. به گزارش مازنداسپرت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، ۱۱ ملی پوش به مسابقات دوومیدانی جام کازانف در قزاقستان اعزام خواهند شد تا یکی از بهترین شانس‌های خود برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ ریو را به بوته آزمایش بگذارند. طبق […]

ترکیب تیم ملی دوومیدانی ایران برای حضور در رقابت‌های جام کازانف قزاقستان مشخص شد.

به گزارش مازنداسپرت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، ۱۱ ملی پوش به مسابقات دوومیدانی جام کازانف در قزاقستان اعزام خواهند شد تا یکی از بهترین شانس‌های خود برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ ریو را به بوته آزمایش بگذارند.

طبق تصمیم فدراسیون در بخش مردان وحید صدیق در پرش سه گام، کیوان قنبرزاده در پرش ارتفاع، حسن تفتیان در دوی ۱۰۰ متر، رضا قاسمی (در ۱۰۰ متر هم رقابت خواهد داشت) و محمد حسین ابارقی در دوی ۲۰۰ متر، سجاد هاشمی و مهدی زمانی در دوی ۴۰۰ متر و خلیل ناصری و احمد فرود در دوهای نیمه استقامت نمایندگان کشورمان خواهند بود.

همچنین در بخش بانوان لیلا رجبی دارنده نخستین مدال تاریخ ایران در بازیهای آسیایی (بازیهای آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون کره-مدال نقره) در پرتاب وزنه و الناز کمپانی رکورددار ملی دوی ۱۰۰ متر با مانع در ترکیب تیم ملی قرار گرفتند.

لیلا رجبی که پیش از این به دلیل مصدومیت در رقابت‌های قهرمانی و جایزه بزرگ آسیا شرکت نکرده بود، در حال حاضر کازانف را بهترین فرصت برای کسب ورودی المپیک ۲۰۱۶ می‌داند.

کیوان قنبرزاده در آخرین رقابت خود در جایزه بزرگ آسیا موفق به تکرار رکورد ملی ( رکورد خودش- ۲٫۲۶ ) شد و با ورودی المپیک تنها سه سانتیمتر فاصله دارد که این میدان فرصت خوبی است تا او نیز توانایی های خود را برای کسب سهمیه به نمایش بگذارد.

این رقابت‌ها اوایل مردادماه در قزاقستان برگزار می‌شود. /فارس

پاسخی بگذارید