تاریخ: ۷:۳۹ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت :استقلال این شکلی نه قهرمان لیگ می شود و نه حذفی ورزش > لیگ برتر – پیشکسوت استقلالی ها می گوید در بازی با نفت استقلالی ها خودشان را از پیش برنده نمی دانستند. به گزارش مازند اسپرت ؛سهراب بختیاری زاده مدافع اسبق استقلال، در نقد عملکرد دفاعی این تیم در بازی راه آهن می […]

مازند اسپرت :استقلال این شکلی نه قهرمان لیگ می شود و نه حذفی

ورزش > لیگ برتر – پیشکسوت استقلالی ها می گوید در بازی با نفت استقلالی ها خودشان را از پیش برنده نمی دانستند.

به گزارش مازند اسپرت ؛سهراب بختیاری زاده مدافع اسبق استقلال، در نقد عملکرد دفاعی این تیم در بازی راه آهن می گوید: «استقلال اگر بخواهد در دفاع موفق باشد، باید نبردهای تک به تک را ببرد. اینها به صورت زنجیروار به هم وصل هستند. همانطور که یک تیم در حمله نیاز به کارهای ترکیبی دارد، در دفاع هم باید کارهای ترکیبی انجام دهد. در غیر اینصورت مشکل به وجود می آید. در بازی ذوب آهن بود که اولین بار این مشکل نمود پیدا کرد. در بازی نفت مشکلات کمتر شد و استقلال چون بازی را جدی گرفته بود، موقعت کمتری دارد. این هم به خاطر آن بود که حساب ویژه ای روی نفت باز کرده بودند.»

بختیاری زاده می دهد: «در همان بازی نفت استقلالی ها خود را از پیش برنده نمی دانستند، به همین دلیل با تفکرات محکم تری به زمین رفتند ولی در بازی راه آهن اینطور نبود. استقلال ایرادهایی در بخش دفاعی دارد که باید کادر فنی تمرکزش را روی رفع این ایرادها بگذارد.» بختیاری زاده در پیش بینی آینده می گوید: «استقلال با این روش نمی تواند قهرمان لیگ و حذفی شود. تیمی که اینقدر نوسان داشته باشد با مشکلاتی روبرو می شود. نوسان استقلال تا اینجا کم نبوده است.» او درباره عمران زاده و حاج محمدی دو مدافع میانی تیمش می گوید: «من در بازی گسترش فولاد متوجه شدم که استقلال در خارج از خانه خودش را بهتر نشان می دهد تا داخل خانه. چون در خارج از خانه تیم عقب بازی می کند و با ذهنیت قوی تری به زمین می رود ولی در بازی خانگی محکوم به برد هستند و جلوتر بازی می کنند. در این شرایط است که مشکلات دفاعی بیشتر نمایان می شود.»

پاسخی بگذارید