۳ اشتباه فاحش داوری در لیگ علیه تیم ما رخ داد
تاریخ: ۱۰:۲۸ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

سرمربی تیم فوتبال راه آهن گفت: بازیکنان ما با خوردن نان و تخم مرغ دو برد خوب بدست آوردند تا ثابت کنند در شرایط بد هم می‌توان به پیروزی و موفقیت رسید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محسن بیاتی‌نیا در گفت و گویی در مورد دیدار روز یکشنبه با فجرسپاسی در هفته بیست و هفتم لیگ دسته اول گفت: دو برد خوب به دست آوردیم. قبل از بازی با صبا بازیکنان ما حتی ناهار نخوردند و روز بازی با اتوبوس راهی قم شدیم در حالیکه با تلاش آقای حسن پور سرپرست تیم برای بازیکنان نان سنگگ و تخم مرغی فراهم شد ولی بازیکنان ما غیرت کردند و حتی بدون خوردن ناهار به پیروزی رسیدند تا نشان بدهیم در شرایط سخت هم می‌توان به پیروزی و موفقیت رسید.  مشکلات راه آهن هم کماکان پابرجاست.

وی در مورد اینکه شانس بقا در لیگ دسته اول دارند یا نه گفت: ۸ بازی دیگر تا پایان مسابقات باقی است و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم امیدوارم خداوند هم نظر لطفش را از ما برنگرداند. یکشنبه هم با تیم خوب فجرسپاسی بازی داریم که تیم بسیار منسجمی است.

بیاتی‌نیا تصریح کرد: به جایگاه تیم ما در جدول لیگ نگاه نکنید و حریفانی که راه آهن را برد‌ه‌اند به سختی مقابل ما پیروز شده‌اند. نباید تصور کنید ما یک تیم ته جدولی هستیم که راحت تسلیم می‌شویم. در چند مسابقه حق ما شکست نبوده است. ضمن اینکه از ۵ اشتباه فاحش داوران در لیگ یک تا به امروز ۳ اشتباه به ضرر تیم ما بوده و این را در برنامه تخصصی لیگ یک عنوان شد.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن در مورد اینکه مالک باشگاه چه شخصی است اظهار داشت: اطلاع دقیقی ندارم. به هر حال همه تیم برای رسیدن به موفقیت تلاش می‌کنیم.

پاسخی بگذارید