تاریخ: ۱۰:۲۰ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

سرمربی رئال مادرید در مورد شایعات انتقال نیمار به جمع قوهای سپید اظهار نظر کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در حالی که نام نیمار به عنوان یکی از ترانسفرهای رئال مادرید برده می‌شود زیدان سرمربی مادریدی‌ها در این باره اظهار نظر کرد.

مهاجم ۲۶ ساله برزیلی در چند ماه اخیر سیگنال های مبنی بر بازگشت به لالیگا را صادر کرده بود که از جانب بارسا و رئال با واکنش های مواجه شد.

زیدان گفت: نیمار در صورتی می تواند سن ژرمن را ترک کند که ۴۰۰ میلیون یورو به پاریسی‌ها پرداخت کند و اگر تیمی حاضر شود این مبلغ را پرداخت کند تعجب نمی‌کنم چرا که وی توانایی بازی و درخشش در هر باشگاهی را دارد.

زیدان که در سال ۲۰۰۱ با انتقال از یووه به رئال رکورد جدیدی در نقل و انتقالات ثبت کرده بود، اظهار داشت: من در مورد بازیکنی که در لیست شاگردانم نیست اظهار نظر نمی کنم.شما پرسید که آیا امکان دارد تیمی ۴۰۰ میلیون یورو بابت نیمار پرداخت کند. من هم تایید کردم که چرا که نه.زمانی رئال برای حضور من در مادرید ۷۲ میلیون یورو پرداخت کرد که همه آن را دیوانگی عنوان کردند اما از آن زمان یک دهه و اندی گذشته و بی شک این رقم ها مبلغ خیلی بالایی به حساب نمی آید.

وی ادامه داد: احتمالا طی چند سال آینده یا چند وقت دیگر قیمت ستاره ها به بالای ۴۰۰ میلیون یورو هم خواهد رسید.

زیدان در مورد جا افتادن نیمار در رئال گفت: نیمار بازیکنی بسیاری خوبی است و مطمئنا در هر باشگاهی که بازی کند می تواند نمایش تاثیرگذاری داشته باشدو خودش را تطبیق دهد و این موضوع را ثابت کرده است.

نیمار در ماه آگوست در ازای مبلغ ۲۲۲ میلیون یورو بارسا را ترک و با حضور در پاری سن‌ژرمن رکورد نقل و انتقالات فوتبال جهان را شکسته بود.

پاسخی بگذارید