تاریخ: ۱۹:۲۰ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
نام نویسنده: sobhan

جیمز میلنر که تابستان امسال از سیتی به لیورپول پیوسته، تاکنون توانسته بازی های خوبی برای قرمز های آنفیلد به نمایش بگذارد.   به گزارش “مازنداسپرت“، لیورپول روز گذشته به روند ۴ بازی بدون برد خود در لیگ برتر انگلیس پایان داد و با درخشش میلنر و استوریج، ۳-۲ بر استون ویلا غلبه کرد. این […]

جیمز میلنر که تابستان امسال از سیتی به لیورپول پیوسته، تاکنون توانسته بازی های خوبی برای قرمز های آنفیلد به نمایش بگذارد.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، لیورپول روز گذشته به روند ۴ بازی بدون برد خود در لیگ برتر انگلیس پایان داد و با درخشش میلنر و استوریج، ۳-۲ بر استون ویلا غلبه کرد. این تیم با سه امتیاز مهمی که کسب کرد، خودش را به رتبه هشتم جدول رساند.

میلنر در مصاحبه با وبسایت لیورپول در مورد این بازی گفت:” چند بازی قبلی برای ما توام با بدشانسی بود و هواداران عذاب کشیدند. خوشحالم که مقابل ویلا، بدشانسی ها ما تمام شد و از اینکه در این بازی گلزنی کردم و پاس گل دادم، احساس خوبی دارم.
همیشه مشارکت در پیروزی تیم چه با گلزنی باشد چه با پاس گل، لذت بخش است.سه امتیاز مهمی کسب کردیم. در دو بازی قبلی، شوت های زیادی زده بودیم اما با بدشانسی، اکثر توپ هایمان وارد دروازه نمی شد. خوشحالم که مقابل ویلا سه گل زدیم و این می تواند شروع دوباره ای برای لیورپول باشد.”

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید