بهداد سلیمی بعد از خادمی حرم امام ضا(ع):
تاریخ: ۹:۳۶ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
آرزوی چندین ساله‌ام محقق شد/ روزی که از وزنه‌برداری خداحافظی کنم تمام مدال‌هایم را اهداء می‌کنم !

ملی پوش فوق سنگین وزنه‌برداری کشورمان گفت: لطف امام رضا(ع) همیشه شامل حال من بوده‌است و خوشحالم که توانستم مدالم را به موزه آستان قدس رضوی اهداء کنم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،طی مراسمی که در سالن همایش‌های آستان قدس رضوی در حرم مطهر امام رضا (ع) برگزار شد، بهداد سلیمی و علی هاشمی دو ملی پوش وزنه‌برداری کشورمان دو مدال طلای خود را که مسابقات جهانی آمریکا به دست آورده بودند به موزه آستان قدس رضوی اهدا کردند.

 دراین مراسم که بختیاری قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی، سید نظام‌الدین موسوی معاون ارتباطات و رسانه آستان قدس و همچنین تعدادی دیگر از مدیران و مردم حضور داشتند، با موافقت حجت‌الاسلام رئیسی تولیت آستان قدس رضوی، این دو ورزشکار به خادمی حرم مطهر امام رضا (ع) مشرف شدند.

بهداد سلیمی در گفت‌وگویی بعد از اهدای مدالش به موزه آستان قدس رضوی اظهار کرد: آرزوی چندین ساله‌ام محقق شد و امیدوارم امام رضا(ع) کمک کند تا بتوانم در المپیک ۲۰۲۰ نیز به طلا برسم و آن را هم به امام رضا(ع) اهداء کنم.

وی ادامه داد: مدتی به دنبال این بودم که مدال خود را به موزه آستان قدس رضوی اهدا کنم، اما هر بار مشکلی پیش می‌آمد، تا اینکه امروز این افتخار نصیب من شد تا در کنار سایر ورزشکاران مدال خود را به موزه آستان قدس رضوی تقدیم کنم.

ملی‌پوش وزنه‌برداری کشور ضمن ابراز احساس خوشحالی از حضور در بارگاه حضرت رضا(ع) افزود: امیدوارم این کار توام با خیر و برکت و افتخارآفرینی برای من باشد، خیلی خوشحالم که به آرزوی  چندین ساله‌ام رسیدم.

سلیمی در خصوص اینکه گفته بود اگر روزی مدالش را به حرم آستان قدس رضوی تقدیم کند از وزنه‌برداری خداحافظی می‌کند، تصریح کرد: من امروز یکی از مدال‌هایم که مربوط به مسابقات جهانی آمریکا بود را اهداء کردم و اگر روزی برای همیشه بخواهم با وزنه‌‌برداری خداحافظی کنم، مطمئن باشید تمام مدال‌هایم را به موزه امام رضا(ع) تقدیم می‌کنم.

وی درباره موضع خداحافظی‌اش از این رشته گفت: یک اتفاقاتی در مسابقات آمریکا رخ داد که نمی‌خواهم درباره آن صحبت کنم چرا که همه مردم دیدند و می‌دانند که چه بلایی سرم آوردند، واقعا قصدم هم بعد از این مسابقات خداحافظی بود اما به خاطر کشورم  قید خداحافظی را زدم.

ملی‌پوش وزنه‌برداری کشور ادامه داد: حالا که تصمیم گرفتم باشم نیز با قدرت به تمریناتم ادامه می‌دهم تا بتوانم هم در مسابقات آسیایی و هم در المپیک ۲۰۲۰ مدال‌آور آن هم از نوع طلایش باشم.

سلیمی درباره اردوی آمادگی تیم ملی نیز گفت: در حال حاضر در اردوی تیم ملی که در شهر ماهشهر در حال برگزاری است، حضور داریم، امروز از کادر فنی اجازه گرفتیم تا در این مراسم شرکت کنیم و این تمرینات تا مسابقات آسیایی و جهانی ادامه خواهد داشت، در ایام نوروز چند روزی را استراحت می‌کنیم و بعد از آن تمرینات را از سر می‌گیریم.

وی درباره مصدومیتش نیز یادآور شد: مصدومیتم کاملا بهبود پیدا کرده و دیگر مشکلی ندارم و امیدوارم خوش رنگ‌ترین  مدال را در المپیک کسب و  آن را به موزه آستان قدس رضوی اهداء کنم./فارس

پاسخی بگذارید