تاریخ: ۱۷:۴۲ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت :بعد از استعفای رضا تقوی ، ابراهیم تقی پور هم دومین مربی مستعفی صنعت قبل از شروع لیگ شد . به گزارش مازند اسپرت ؛ بعد از اینکه هفته گذشته رضا تقوی به دلیل مشکلاتش با عوامل اجرایی و مدیریتی باشگاه استعفایش را اعلام کرد و از تیم جدا شد ، ظهر امروز […]

2525252مازند اسپرت :بعد از استعفای رضا تقوی ، ابراهیم تقی پور هم دومین مربی مستعفی صنعت قبل از شروع لیگ شد .

به گزارش مازند اسپرت ؛ بعد از اینکه هفته گذشته رضا تقوی به دلیل مشکلاتش با عوامل اجرایی و مدیریتی باشگاه استعفایش را اعلام کرد و از تیم جدا شد ، ظهر امروز هم خبرهایی به گوش ما رسیده است که گویا ابراهیم تقی پور نیز بعد از تمرین صبح امروز طی تصمیمی عجیب ، از هدایت تیم فوتبال صنعت ( جوان ) ساری استعفا داده است .

این موضوع در حالی رغم خورد که این تیم چهارشنبه همین هفته در اولین دیدار خود در لیگ دسته دوم فوتبال کشور باید در ساری و در استادیوم شهدای این شهر به مصاف نماینده خراسان برود .

از سوی دیگر اخبار ضد و نقیضی به گوش میرسد که گویا مدیر فنی غیر بومی این تیم در این استعفاها کم بی تاثیر نبوده است !

حال بعد از اتفاقات و حواشی ایجاد شده در این تیم محبوب ساروی ، چند سوال ذهن مارا بدجور در گیر کرده است :

*** چه کسی باعث شد تا مربی ای که ۲ ماه بدون هیچ چشم داشتی و یا به قول دوستان ، بدون هیچ قرار دادی این تیم را سر پا نگه داشته بود با بدترین شکل ممکن مجبور به استعفا شود ؟

*** چه مشکلاتی در این تیم به اصطلاح جوان شده وجود دارد که سبب شد تا ابراهیم تقی پوری که کمتر از یک هفته در این تیم حضور پیدا کرده بود هم مجبور به استعفا شود ؟

*** چرا با وجود حضور بازیکنان خوب و جوان مازندرانی ، در لیست این تیم تعداد زیادی بازیکن غیر بومی و ناشناس مشاهده میشود؟

*** در استانی با این همه پیشکسوت بزرگ فوتبالی ، حضوری شخصی غیر بومی در سمت مدیر فنی جای تاسف دارد !

*** اگر قرار بر این بود که مدیر فنی تصمیم گیرنده نهایی باشد و بازیکنان را خودش انتخاب کند ، پس چرا سرمربی انتخاب انتخاب کرده اید و با آبروی دو اسطوره شهر بازی کرده اید ؟

*** بعد از فشار های بیش از حد و استعفای رضا تقوی ، همه ی عوامل این باشگاه تقوی را مقصر اصلی خطاب کردند ولی حالا برای روشن شدن اذهان عمومی چه پاسخی راجع به دلیل استعفای ابراهیم تقی پور دارید ؟

هر چه تلاش کرده ایم موفق نشدیم با ” ابراهیم تقی پور ” ارتباطی برقرار کنیم تا از صحت استعفایش با خبر شویم ، اما متاسفانه صحبت های بازیکنان و حتی مربی دروزابانان این تیم که یکی از بهترین دوستان این مربی می باشد این موضوع را تایید میکند .

پاسخی بگذارید