تاریخ: ۱۳:۵۷ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
نام نویسنده: sobhan

سرخیو بوسکتس، هافبک ارزشمند بارسلونا، در پایان بازی با لاس پالماس، افسوس خود از مصدومیت و دوری دو ماهه لئو مسی از میادین را نشان داد.     به گزارش “مازنداسپرت“، مسی روز گذشته در بازی مقابل لاس پالماس، تنها ۸ دقیقه در زمین حاضر بود و به دلیل مصدومیت زانو، جای خود را به […]

سرخیو بوسکتس، هافبک ارزشمند بارسلونا، در پایان بازی با لاس پالماس، افسوس خود از مصدومیت و دوری دو ماهه لئو مسی از میادین را نشان داد.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“، مسی روز گذشته در بازی مقابل لاس پالماس، تنها ۸ دقیقه در زمین حاضر بود و به دلیل مصدومیت زانو، جای خود را به مونیر داد. کمی بعد، نتیجه معاینات پزشکی نشان دادند که او باید به مدت دو ماه از میادین به دور بماند و بارسلونا ۸ بازی آینده خود را باید بدون مسی برگزار کند.

سرخیو بوسکتس در مصاحبه با خبرنگاران در مورد مصدومیت مسی گفت:” بدترین قسمت بازی، مصدومیت مسی بود. وقتی لئو از مربی تقاضای تعویض می کند، یعنی اتفاق بدی برایش افتاده است. متاسفانه دوری او تقریبا طولانی است و باید بگویم که دلمان برای بهترین بازیکن دنیا تنگ خواهد شد.
او بیش از هر بازیکنی به بازی ما توازن می دهد. واقعا امسال از لحاظ مصدومیت ها بدشانس بوده ایم. بدتر اینکه بازیکنی هم نمی توانیم بجایشان اضافه کنیم.”

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید