تاریخ: ۱۹:۲۷ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۸
نام نویسنده: علی احمدی
پیام تبریک هیات فوتبال استان مازندران به مناسبت تاریخ سازی خونه به خونه بابل و صعود به فینال جام حذفی فوتبال کشور

به مناسبت برتری خونه به خونه مازندران در برابر استقلال خوزستان و صعود تاریخی این تیم به فینال جام حذفی فوتبال کشور، غلامرضا بهروان رئیس هیات فوتبال استان مازندران این افتخار بزرگ را تبریک گفت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،به نقل از روابط عمومی هیئت فوتبال استان مازندران؛ به مناسبت برتری خونه به خونه مازندران در برابر استقلال خوزستان و صعود تاریخی این تیم به فینال جام حذفی فوتبال کشور، غلامرضا بهروان رئیس هیات فوتبال استان مازندران این افتخار بزرگ را تبریک گفت و در پیامی نوشت:

پیروزی دلچسب و غرورآفرین تیم فوتبال خونه به خونه مازندران و صعود به فینال جام حذفی فوتبال کشور که به راستی لایق این عزیزان بود را به مردم غیور مازندران و شهر بابل و همچنین هواداران این تیم تبریک می‌گویم.

حلاوت و شیرینی صعود نماینده فوتبال مازندران به فینال جام حذفی فوتبال کشور، گوارای  وجود مردم شریف و ورزش دوست مازندران باد.

جوانان غیرتمند خونه به خونه با قابلیت و توانمندی منحصر به فرد خود توانستند با لطف خداوند متعال، حمایت مسئولان و به ویژه مردم عزیز و فوتبال دوست مازندران و بابل به این موفقیت ارزنده دست یابند.

صعود شایسته تیم خونه به خونه مازندران به فینال جام حذفی فوتبال کشور ، نشان از لیاقت و شایستگی ورزشکاران این خطه دارد و بدون تردید تلاش‌های مجدانه تک تک بازیکنان، مربیان، و مسئولان باشگاه این مهم را میسر ساخته است.

مایه خرسندی و مباهات است که تیم فوتبال خونه به خونه مازندران با همافزایی و همدلی و با کسب این نتیجه علاوه بر صعود به فینال جام حذفی فوتبال کشور، دل هزاران هوادار را شاد کرد و در این زمینه تاریخ ساز شد.

اینجانب ضمن تقدیر از تلاش خستگی‌ناپذیر مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی خونه به خونه مازندران به خصوص بازیکنان و کادر فنی و مدیریتی، این افتخار بزرگ را به مردم ورزش دوست استان مازندران و شهرستان بابل، دست‌اندرکاران و بازیکنان تبریک می‌گویم.

 

پاسخی بگذارید