تاریخ: ۱۳:۵۶ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
نام نویسنده: sobhan

خبرنگارانی که قصد مصاحبه با مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس را دارند باید تا دربی صبر کنند.   به گزارش “مازنداسپرت“، مهاجم ملی پوش پرسپولیس با انتشار متنی در اینستاگرامش به سوالاتی که پیرامونش وجود دارد پاسخ داده است. او به طور قطع تکذیب کرده که از بابت پنالتی نزدن در بازی تراکتورسازی ناراحت است. طارمی […]

خبرنگارانی که قصد مصاحبه با مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس را دارند باید تا دربی صبر کنند.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، مهاجم ملی پوش پرسپولیس با انتشار متنی در اینستاگرامش به سوالاتی که پیرامونش وجود دارد پاسخ داده است. او به طور قطع تکذیب کرده که از بابت پنالتی نزدن در بازی تراکتورسازی ناراحت است.

طارمی همچنین می گوید موضوع انتقالش به تیم های خارجی حقیقت ندارد …

حرف های مهاجم گلزن پرسپولیس را بخوانید:

اول اینکه؛ خبر پیشنهاد اودنیزه و السد قطر به من جوک بود. نمی‌دانم این خبرها از کجا سرچشمه می‌گیرد که خودم بیخبرم.

دوم اینکه؛ با تمام احترامی که برای اهالی رسانه قائلم متاسفانه مصاحبه‌هایی از خودم در برخی سایت‌ها و خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها می‌خوانم که برای خودم تازگی دارد. مثلا از قول من تیتر می‌زنند؛ من رونالدو و نورالهی جرارد است. بعد که مصاحبه را می‌خوانی چنین چیزی در آن نیست. جالب اینکه حرف نزده من را تحلیل می‌کنند و درباره آن از دیگران نظرخواهی می‌شود. فلان خبرنگار در راهروی ورزشگاه با من سلام و علیک می‌کند. همان شب مصاحبه ۳ هزار کلمه‌ای از من منتشر می‌شود و وقتی پیگیری می‌کنم، می‌گوید؛ سردبیر به من گفته اگر مصاحبه طارمی را نداشته باشی، اخراجت می‌کنم.

سوم اینکه؛ از قول من نوشته‌اند بابت اینکه پنالتی‌زن بازی با تراکتورسازی نبودم، ناراحتم! همه آنهایی که من را می‌شناسند، می‌دانند چنین ادبیاتی ندارم. سرمربی تیم تشخیص می‌دهد چه کسی پنالتی زن اول باشد و هیچگاه به خودم اجازه نمی‌دهم پایم را از حریمم فراتر بگذارم. از گل به خودی حریفان که منجر به برد تیم شود هم خوشحال می‌شوم، چه برسد به گلزنی همبازیانم.

و نکته آخر؛ باز هم با احترام به اهالی رسانه تا پایان دربی خودم را ممنوع‌المصاحبه کرده‌ام و درج هرگونه مصاحبه از قول من پیشاپیش تکذیب می‌شود. امیدوارم همواره پرسپولیس در اوج باشد.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید