تاریخ: ۱۲:۰۵ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۷
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

سفر رئیس سازمان لیگ فوتبال و شماری از مدیران فوتبال به ایتالیا در راستای تعاملات بین المللی فوتبال ایران و آشنایی با روش های مدیریتی نوین و به روز فوتبال جهان صورت گرفت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران به همراه شماری از مدیران باشگاه‌ها و روسای هیات های فوتبال و مدیران سازمان لیگ سفری ۷ روزه به ایتالیا انجام دادند. طرح و برنامه این سفر از حدود ۲ سال پیش و همزمان با سفر مدیران فدراسیون فوتبال ایتالیا به تهران در زمان ریاست مهدی تاج بر سازمان لیگ طرح ریزی شد.

هدف از این سفر گسترش مناسبات فوتبال دوکشور، آشنایی و آموزش مدیران فوتبال ایران با روش های مدیریتی نوین و به روز فوتبال جهان و تعامل‌های مثبت و سازنده با کشورهای صاحب فوتبال از جمله ایتالیا است.

قطعا یکی از روش های توسعه و پیشرفت فوتبال آشنایی مدیران فوتبال کشورمان با دانش و روش مدیریتی به روز در فوتبال جهان است. در این سفر نیز مدیران فوتبال ایران در مورد مباحث مختلفی از نحوه برگزاری مسابقات استانی، نقل و انتقالات داخلی فوتبال ایتالیا تا وضعیت برگزاری مسابقات سری A ایتالیا بحث و تبادل نظر شد و مدیران فوتبال ایران از سخت افزارها و سازه های مختلف فوتبال ایتالیا نیز بازدید کردند.

پاسخی بگذارید