تاریخ: ۱۱:۱۸ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۷
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

سرمربی تیم والیبال شهدای سوادکوه گفت: این تیم به جمع ۱۰ تیم کشور در مسابقات لیگ دسته دو والیبال کشور صعود کرده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،عبدالاحد ارمشی در گفتگویی، با بیان اینکه تیم ما به‌عنوان تیم اول گروه خود به جمع ۱۰تیم کشور صعود کرده و در دو گروه پنج تیمی در حال رقابت هستیم، افزود: تیم شهدای سوادکوه در گروه سخت قرار گرفته و سه قهرمان گروه‌های دیگر در این گروه قرار دارند.

سرمربی تیم والیبال شهدای سوادکوه،  با بیان اینکه تیم ما در بازی اول با تیم میزبان مسابقات، نتیجه را واگذار کرد، ناداوری را دلیل اصلی باخت تیم شهدای سوادکوه به تیم والیبال بروجرد دانست.

ارمشی با بیان اینکه اعتراض ما به مسئولان برگزاری این مسابقات نتیجه‌ای دربر نداشت، افزود: در جاهای حساس که بازی در دست ما بود، با ناداوری کارت زرد گرفتیم و بلافاصله و بدون خطایی از سوی بازیکنان ما و صرف کمک به تیم میزبان، با کارت قرمز به تیم ما و یک پوئن به تیم حریف مواجه شدیم که این امور موجب باخت تیم ما در گیم چهارم شد.

وی بیان اینکه بازی دوم تیم ما با پاس گلستان بوده است که با شکست این تیم، به صعود امیدوار شدیم، افزود: امروز نیز بازی سختی با تیم مناطق جنوب خواهیم داشت و با برد این تیم راه ما برای صعود به چهار تیم برتر هموار خواهد شد.

سرمربی تیم والیبال با اشاره به اینکه ما حرفه‌ای‌فکر می‌کنیم، افزود: افتخار این را داریم که از جای جای کشور بازیکن داریم تا بتوانیم ورزش والیبال سوادکوه و مازندران را در کشور رشد و تعالی ببخشیم.

افشین فلاح سرپرست تیم والیبال شهدای سوادکوه نیز درگفتگویی، در رابطه با حواشی ایجادشده در بازی تیم والیبال شهدای سوادکوه و پاس گلستان، گفت: در والیبال رسم بر این است که در ابتدای بازی بازیکنان و مربیان دو تیم باهم دست داده و برای هم آرزوی موفقیت و سلامتی می‌کنند اما سرمربی تیم پاس گلستان که رئیس هیئت والیبال گلستان نیز است حتی از صندلی خود بلند نشد.

سرپرست تیم والیبال شهدای سوادکوه، این حرکت را از عجایب والیبال دانست و آن را بدترین بی‌احترامی به تیم شهدای سوادکوه دانست و افزود: این در حالی است که اکثر بازیکنان ما از استان گلستان هستند و انتخاب شدن رئیس هیئت والیبال گلستان از رای همین بچه‌ها بوده است.

وی با بیان اینکه برای این فرد برد تیم‌شان مهم‌تر از مسئولیتی بوده که برای اعتلای جوانان کشور دارند، افزود: ما از ایشان انجام چنین حرکتی را به‌عنوان رئیس هیئت والیبال استان گلستان انتظار نداشتیم.

فلاح هدف اصلی را تلاش برای رشد و ترقی والیبال کشور و پیشرفت جوانان این مملکت دانست و افزود: ما با این هدف، جوانان با استعداد را از جای‌جای کشور در زیر یک پرچم آورده تا با وحدت و همدلی برای این مهم تلاش کنیم./مهر

پاسخی بگذارید