مرحله نهایی مسابقات لیگ والیبال؛
تاریخ: ۱۱:۱۴ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۷
نام نویسنده: مهدی غلامی
اعزام تیم آمل به مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته یک والیبال نشسته کشور

تیم والیبال نشسته سامان سوله آمل برای شرکت در مرحله نهایی مسابقات لیگ دسته یک مردان باشگاههای کشور وکسب مجوز حضور در فصل آینده لیگ برتر روز چهارشنبه به شهرستان مشهد مقدس اعزام شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مرحله پایانی این مسابقات با حضور ۶ تیم گچساران ، مشهد ، تایباد ، اهواز ، البرز و سامان سوله آمل که از مرحله گروهی به دور پایانی صعود کردند از روز ۱۸ اسفند ماه در شهرستان مشهد مقدس برگزار می شود.
سه تیم برتر این مسابقات با کسب امتیازهای لازم جواز حضور در مسابقات فصل آینده لیگ برتر والیبال نشسته مردان باشگاههای کشور را کسب خواهند کرد.
مسابقات امسال لیگ دسته یک والیبال نشسته مردان باشگاههای کشور با حضور ۲۴ تیم در چهار گروه ۶ تیمی برگزار شد و تیم سامان سوله آمل در مرحله مقدماتی این مسابقات به عنوان تیم صدرنشین و در مرحله دوم به عنوان تیم دوم گروه خود به مرحله نهایی مسابقات صعود کرد.
سرپرست تیم والیبال نشسته سامان سوله آمل چهارشنبه شب به خبرنگار ایرنا گفت که این تیم به همراه تیم بابل و فریدونکنار در مسابقات امسال لیگ دسته یک والیبال نشسته باشگاههای کشور حضور داشتند که تیم های بابل و فریدونکنار در مرحله مقدماتی حذف شدند و تنها تیم آمل جواز حضور در مراحل بالاتر را کسب کرد.
اصغر بابکی افزود که تیم آمل با هدایت ‘ محسن طاهری ‘ به عنوان سرمربی و ‘ کیوان الیاسی ‘ در کسوت مربی و با حمایت های حسن حبیب زاده و حضور بازیکنان بومی و توانمندی در مسابقات امسال لیگ دسته یک خوب ظاهر شد و عملکرد قابل قبولی داشته است.
وی گفت که هر چه مرحله نهایی این مسابقات سخت است و هر ۶ تیم همه تلاش خود را برای صعود به لیگ برتر خواهند داشت، اما تیم آمل برای کسب سهمیه مازندران به مشهد اعزام شده و امید زیادی برای صعود به لیگ برتر در مسابقات امسال را دارد.
تیم سامان سوله آمل در فصل گذشته این مسابقات حضور داشت و با وجود میزبانی مرحله نهایی ، با قرار گرفتن در رده چهارم از صعود به لیگ برتر بازمانده بود .

پاسخی بگذارید