تاریخ: ۹:۵۵ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۷
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

محمد‌جواد ابراهیمی قهرمان ۹۲ کیلوگرم رقابت‌های کشتی آزاد آسیا با استقبال همشهری‌های خود در مزار شهدای گمنام سوادکوه‌شمالی حضور‌ یافت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد‌جواد ابراهیمی قهرمان ۹۲ کیلوگرم رقابت‌های کشتی آزاد آسیا ظهر امروز با استقبال همشهری‌های خود در مزار شهدای گمنام سوادکوه‌شمالی حضور‌ یافت.

محمد‌جواد ابراهیمی در وزن ۹۲ کیلوگرم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا که در روزهای ۱۲ و ۱۳ اسفند‎‌ماه در  در شهر بیشکک قرقیزستان برگزار‌ شد در مرحله اول با قرعه استراحت روبرو‌شد و پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم مقابل «چانگ جائه سو» از کره جنوبی با نتیجه ۱۰ بر صفر پیروز شد و در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه ۷ بر ۳ «زوشن لین» از چین را شکست داد و در دیدار فینال «آدیلیت داولومبایف» از قزاقستان را با نتیجه ۵ بر ۲ مغلوب کرد و به عنوان قهرمانی دست‌یافت و با حضور علاقمندان به ورزش در شهر زیراب و شیر گاه مورد استقبال قرار‌گرفت و در شهر شیر‌گاه در مزار شهدای گمنام شیر‌گاه و نیز پدر فقید خود حضور‌ یافت.

محمد‌جواد ابراهیمی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به اینکه تیم ایران با سه مدال طلای عزت‌اله اکبری، حسن یزدانی و من در اوزان ۷۹، ۸۶ و ۹۲ کیلوگرم و مدال نقره مجتبی گلیج در وزن ۹۷ کیلوگرم و مدال برنز مصطفی حسین‌خانی و امین طاهری در اوزان ۷۴ و ۱۲۵ کیلوگرم و کسب ۱۵۷ امتیاز به عنوان نایب قهرمانی رسید و در این رقابت‌ها تیم ازبکستان با کسب ۱۷۸ امتیاز قهرمان شد و تیم قزاقستان نیز با کسب ۱۴۶ امتیاز در جایگاه سوم ایستاد.

وی با بیان اینکه سطح این دوره از مسابقات بالا‌بود و حریفان سختی در این دوره از مسابقات حضور‌داشتند، افزود: برای موفقیت در این دوره‌ها سه مسابقه با کشتی‌گیران چین، کره‌جنوبی و قزاقستان داشتم که موفق به کسب مدال طلا‌شدم.

ابراهیمی با اشاره به برگزاری مسابقات جهانی و آسیایی در سال آینده، گفت: از رسول خادم و محمد طلایی و از برادر‌هایم و خانواده‌ام تشکر می‌کنم و سعی می‌کنم با کسب مدال‌های جهانی پاسخ محبت‌های مربیان و خانواده را بدهم.

پاسخی بگذارید