رئیس هیأت فوتبال محمودآباد:
تاریخ: ۹:۵۴ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۷
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

رئیس هیأت فوتبال محمودآباد گفت: تیم‌های مختلف فوتبال در این شهرستان مشکلات زیرساختی و کمبود امکانات داشته و در رده‌ها دارای مشکلات شدید مالی هستند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهرداد خسروی چهارشنبه‌شب در مراسم تجلیل از جامعه فوتبال این شهرستان اعم از مربیان، پیشکسوتان و داوران این رشته ورزشی اظهار کرد: در این شهرستان مشکلات زیرساختی و کمبود امکانات داشته ولی حجم کار ما بالا بوده و تیم‌های مختلف فوتبال در رده‌ها دارای مشکلات شدید مالی هستند.

وی افزود: بهترین سرمایه‌ این افراد ورزش است چون دوستان زیادی در این ورزش به‌دست آورده‌ایم و این دورهمی‌ها یک نوستالژی جالب است و بازی کردن در فوتبال یک روزی تمام می‌شود و به خاطره تبدیل شده ولی آن چیزی که باقی می‌ماند این دوستی‌ها و دورهمی‌ها است.

رئیس هیأت فوتبال محمودآباد تصریح کرد: با دور هم بودن‌ها می‌توانیم به فوتبال محمودآباد کمک‌ کنیم و برگزاری این دورهمی‌ها کار ارزشمندی است و سبب اتحاد بیشتر بین اهالی فوتبال می‌شود چرا که به جای زمین زدن‌ها باید پشتیبان هم باشیم و با تداوم این دور همی‌ها به فوتبال کمک کنیم.

این مسؤول درباره فعالیت هیأت فوتبال بیان کرد: هیأت فوتبال در رده پایه همه نوع همکاری را با تیم‌ها کرده ولی این فقط بخشی از کارهای انجام یافته است و در بخش برگزاری بازی‌های باشگاه‌های دسته اول انتظار ما از تیم‌ها این است که فعالیت سالانه داشته باشند و فصلی کار نکنند.

خسروی با بیان اینکه امسال هیأت فوتبال مسابقات رده‌های مختلف از زیر ۸ ،۱۰، ۱۱، ۱۲، ۱۳ و زیر ۱۵ سال برگزار کرده است، گفت: با مسابقات باشگاهی و لیگ برتر استان کلا از تک زمین اصلی شهر در این فصل برای تمامی رده‌ها ۱۴۴ بازی برگزار شده که یک آمار بسیار بالایی برای برگزاری مسابقات بوده و در این شرایط حفظ و نگهداری زمین بازی برای انجام مسابقات قابل تحسین است.

عضو فعلی شورای شهر و رئیس اسبق تربیت‌بدنی محمودآباد نیز اظهار کرد: حضور شهردار و اعضای شورای شهر و پیشکسوتان در جمع فوتبالی‌ها را باید به فال نیک گرفت و خوشحال هستم که در ۶ سال اخیر در رده پایه کار می‌کنند و برای نونهالان و نوجوانان مسابقات برگزار می‌کنند.

سیف‌الله فرزانه افزود: فوتبال ما در سطح کشور مطرح بود ولی اکنون اینطور نیست و این فقط مختص ما نیست بلکه الان مشکلات در کشور هست چون زیرساخت کشور در زمینه ورزشی آماده نبوده و وزارت ورزش و جوانان باید حمایت کنند و باید این دورهمی‌ها و همدلی‌ها بیشتر شود.

این مسؤول با بیان اینکه در یافتن استعدادها، مربیان باید به داخل مدارس بروند و آموزش و پرورش باید همکاری تنگاتنگی با اداره ورزش و جوانان داشته باشند، گفت: باید با کمک هم بتوانیم به دوران طلایی ورزش دهه ۷۰ برسیم و از ظرفیت‌های انسانی استفاده کنیم چون از نظر نیروی انسانی قوی هستیم.

مسعود یوسفی رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد نیز بیان کرد: در مراسم تجلیل از ورزشکاران به نسبت سال قبل از تعداد کمتری تجلیل می‌شوند و فقط افرادی که عناوین کشوری را به دست آورده باشند و یا به پایه تیم‌های ملی رسیده باشند تجلیل می‌شوند.

وی با تاکید بر اینکه مدنظرمان المپیک ۲۰۲۰ و بالاتر بوده و با آموزش و پرورش ارتباط قوی داریم، افزود» تفاهم‌نامه همکاری با آموزش و پروررش امضا شده است اما ورزش؛ آموزش و پرورش جان ندارد.

یوسفی خاطرنشان کرد: برگزاری این نشست‌ها کمک می‌کند که قوت قلبی بگیریم و ببینیم که چشم‌هایی ما را زیر نظر دارند و کارها را باشگاه‌ها و هیأت‌ها انجام می‌دهند و در باشگاه‌ها نزدیک به ۵۰ شغل ایجاد شده و بخش خصوصی این کار انجام شده است.

یوسفی در پایان با بیان اینکه باید برای برگزاری مسابقات از توان شهرستان استفاده شود و این توان وجود دارد و برای جذب این توان نیاز به چنین نشست‌ها داریم، گفت: برای جذب اسپانسر نیاز به همدلی است که باید با کمک همه اهالی ورزش برای جوانان یک محیط شاد داشته باشیم.

به گزارش فارس، در پایان این مراسم از همه این پیشکسوتان و بازیکنان و داوران و مربیان تجلیل شد.

پاسخی بگذارید