در آستانه برگزاری نیمه نهایی جام حذفی ؛
تاریخ: ۱۰:۰۰ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۶
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
مسیر خونه به خونه تا فینال/آیا بابلی ها حریف استقلال خواهند شد !؟

دیدار نیمه نهایی جام حذفی بین دو تیم استقلال خوزستان و خونه به خونه مازندران روز جمعه برگزار می شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،آخرین بازی نیمه نهایی جام حذفی روز جمعه بین دو تیم استقلال خوزستان و خونه به خونه برگزار می شود. استقلال خوزستان که قهرمانی در لیگ برتر راهم در کارنامه دارد در این فصل حال و روز خوشی ندارد و در رده پانزدهم جدول لیگ برتر در خطر سقوط به دسته یک است! شاگردان عبدالله ویسی با این حال خود را به جمع ۴ تیم برتر جام حذفی رسانده اند و اکنون در رویای فینالیست شدن به سر می برند هرچند هدف اول استقلال خوزستان قطعا بقا در لیگ برتر است. از سویی دیگر خونه به خونه تیم دسته اولی مازندران در رویای صعود به لیگ برتر است. دراگان اسکوچیچ هم در لیگ برتر و هم در تیم فولاد خوزستان مربیگری کرده و کاملا به شرایط فوتبال خوزستان آشناست.

حتی روی کاغذ نمی توان  حدس زد که شانس کدام تیم برای پیروزی بیشتر است. استقلال خوزستان در این فصل ۱۲ باخت داشته و ۳۵ گل خورده دارد اما خونه به خونه تنها سه باخت در لیگ یک دارد و فقط  ۱۵ گل خورده است. نبرد قرمزپوشان شمالی با آبی پوشان اهوازی دیدنی خواهد بود و مسابقه ای سخت و ماراتن گونه برای هر دو تیم. البته انگیزه بازیکنان خونه به خونه که در رویای شیرین صعود به لیگ برتر هستند بیشتر خواهد بود اما استقلال خوزستان هم در خانه اش بازی می کند. باید دید کدام یک از این دو تیم حریف استقلال تهران در فینال جام حذفی خواهند شد. فینالی که قرار است در اردیبهشت ۹۷ در خرمشهر برگزار شود.

خونه به خونه برای رسیدن به این مرحله دو تیم لیگ برتری مشکی پوشان و گسترش فولاد تبریز را حذف کرده و استقلال خوزستان هم تیم ملوان انزلی دسته اولی و تراکتورسازی را از سر راه برداشته است.

مسیر استقلال خوزستان تا نیمه نهایی:

استقلال خوزستان ۵ – میعاد مغان اردبیل صفر

استقلال خوزستان ۲- ملوان بندرانزلی صفر

استقلال خوزستان ۴- تراکتورسازی تبریز ۳( ضربات پنالتی)

مسیر خونه به خونه مازندران تا نیمه نهایی:

خونه به خونه ۲- راه آهن یک

خونه به خونه ۳- مشکی پوشان ۲( ضربات پنالتی)

خونه به خونه ۲- گسترش فولاد تبریز صفر

برنامه مسابقه و اسامی داوران:

روز جمعه ۱۸ اسفندماه راس ساعت ۱۵ در ورزشگاه غدیر اهواز

داور: حمید حاج ملک، کمک داوران، علیرضا ایلدروم، محمد عطایی ، داور چهارم امید سعیدفر و حسین نجاتی به عنوان ناظر داوری/فارس

پاسخی بگذارید