تاریخ: ۹:۴۱ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۶
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

مربی سابق تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال مقابل العین ۱۲ نفره عالی بازی کرد و مگر می‌شود چنین داوری در سطح اول آسیا قضاوت کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سیروس دین‌محمدی در گفت‌وگویی در خصوص دیدار استقلال مقابل العین امارات اظهار داشت: به نظرم استقلال خیلی خوب بازی کرد و به دو گل خوب و سالم رسید. پاس روبه جلو اسماعیلی تعیین کننده و تیام هم دو گل خوب زد. به نظر من تیام نشان داد که یک مهاجم فوق‌العاده است که توپ‌های تیر یک را به خوبی قطع می‌کند و در بازی‌های بزرگ می‌تواند تأثیرگذار باشد.

وی افزود: استقلالی‌ها خوب پاس می‌دادند و دیر توپ را لو می‌دادند که همین موضوع کار العین را سخت کرده بود. اما مرد برتر میدان بدون شکل داور بود که همه کار برای نماینده امارات کرد. یادم می‌آید در بازی استقلال و العین در زمان ما ناصرخان حجازی می‌گفت ایوب اصغرخانی باید ابدی پله را می‌گرفت حالا ما من می‌گویم ایوب باید دیروز داور را می‌گرفت!

وی تأکید کرد: پنالتی‌هایی که علیه استقلال گرفته شد تعجب‌آور بود و داور باید به آنها کارت زرد می‌داد. البته کارشناسان داوری در این موضوع خبره هستند ولی صحنه‌ها آنقدر واضح بود که مانده بودم مگر می‌شود چنین داوری در لیگ قهرمانان آسیا قضاوت کند. به نظر من استقلال شب گذشته با تیم ۱۲ نفره العین رقابت کرد و شاید اگر قبلاً مثال می‌زدند که تیم حریف ۱۲ نفره بود ما می‌خندیدیم اما در بازی استقلال و العین با چشم دیدم که حریف اماراتی ۱۲ نفره بود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا استقلال در بازی برگشت می‌تواند العین را شکست دهد، گفت: شک نکنید آزادی برای العین جهنم خواهد شد چون تماشاگران مشتاق هستند بیایند و انتقال فصل گذشته را بگیرند. مطمئناً شفر هم بازیکنانش را تا آن زمان آماده خواهد کرد و استقلال با انگیزه در بازی برگشت از حریفش استقبال خواهد کرد.

پاسخی بگذارید