امیدوارم بردهای پرسپولیس در مراحل بالاتر آسیا هم ادامه داشته باشد
تاریخ: ۱۱:۵۳ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۵
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

کاپیتان اسبق پرسپولیس گفت: پرسپولیس مقابل الوصل امارات خوب بازی کرد و امیدوارم بردهای این تیم در مراحل بالاتر لیگ قهرمانان هم ادامه داشته باشد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد پنجعلی در گفت‌وگویی، در مورد پیروزی ۲ بر صفر پرسپولیس مقابل الوصل امارات بعد از شکست در دربی گفت: پرسپولیس مقابل الوصل خیلی خوب بازی کرد که نشان می‌داد بازیکنان این تیم بعد از دربی به خوبی ریکاوری شده‌اند و از نظر روحی و روانی به شرایط مناسب برگشتند. پرسپولیس از این مرحله صعود می‌کند و امیدوارم بردهای پرسپولیس در مراحل بالاتر لیگ قهرمانان هم ادامه داشته باشد.

وی در مورد اینکه چرا پرسپولیس در دربی بد ظاهر شد، گفت: واقعیت این است که دربی استرس زیادی دارد و همین استرس هم روی کیفیت بازی و بازیکنان تأثیرگذار است. من و عابدزاده در جایگاه پاس‌های بازیکنان دو تیم را می‌شماردیم پاس‌های متوالی تعدادشان به پنج پاس نمی‌رسید و باعث تعجب ما شده بود این نشانه استرس دربی است و اینکه این مسابقه با همه بازی‌ها متفاوت است.

پنجعلی تصریح کرد: پرسپولیس همیشه بازی مالکانه انجام می‌دهد و در مالکیت توپ زبانزد است. اما استرس باخت در دربی شرایط مسابقه را تغییر می‌دهد. شکست در دربی پایتخت حداقل شش ماه عوارض دارد و تا بازی بعدی طول می‌کشد. به همین دلیل در دربی ایرانی باخت بسیار سنگین‌تر از دربی‌های سایر نقاط دنیا است.

پاسخی بگذارید