تاریخ: ۱۹:۲۳ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۴
نام نویسنده: sobhan

 باشگاه راه آهن در مورد خبر خداحافظی احتمالی زرگر، داور بازی این تیم با استقلال تهران، بیانیه ای صادر کرد. به گزارش مازنداسپرت :سایت باشگاه راه آهن نوشت: باشگاه راه آهن همواره به سلامت جامعه داوری فوتبال کشور اعتقاد داشته و حتی با وجود مشکلات داوری بازی با استقلال کلیه عوامل باشگاه در کمال احترام […]

 باشگاه راه آهن در مورد خبر خداحافظی احتمالی زرگر، داور بازی این تیم با استقلال تهران، بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش مازنداسپرت :سایت باشگاه راه آهن نوشت: باشگاه راه آهن همواره به سلامت جامعه داوری فوتبال کشور اعتقاد داشته و حتی با وجود مشکلات داوری بازی با استقلال کلیه عوامل باشگاه در کمال احترام نسبت به این مسائل موضع گیری کردند و این منشور رفتاری ما در مقابل قاضیان زحمت کشی است که مانند هر انسانی مصون از خطا و اشتباه نیستند.

آقای زرگر با شجاعت اشتباه خود را پذیرفته و از باشگاه ما و سرمربی تیم عذر خواهی نموده است. جز این هم از این داور خوب فوتبال کشورمان که همواره در زمره بهترین ها بوده انتظاری نمی‌رفت. او اخلاق برتر خود را به اثبات رساند تا همگان بدانند جامعه داوری فوتبال کشور چه افراد متین و با اخلاقی را در خود پرورانده است.

زرگر از احتمال خداحافظی‌اش خبر داده و این احتمال تلخی است که باشگاه راه آهن یزدان تا سر حد توان خود برای عدم تحقق آن تلاش خواهد کرد. داوری که با هزینه بسیار به جایگاه امروز خود رسیده متعلق به خودش نیست بلکه سرمایه فوتبال ماست. سرمایه ای ارزشمند که خوشبختانه در تمام این سالها نشان داده روز به روز در مسیر پیشرفت قرار دارد و از دست دادن این سرمایه ضربه‌ای به فوتبال ما خواهد بود.

نه جناب زرگر؛ بمان تا با هم به صداقت در فوتبال مان سلام کنیم. بمان تا در کنار هم فوتبالی بسازیم که همه از آن لذت ببریم. ما بر این باوریم که شما و همکارانتان با تمام توان در راه اعتلای فوتبال و سطح داوری آن تلاش می کنید و منصفانه نیست اگر کاستی ها را در هزار ضرب کرده و از خوبی‌هایتان جذر بگیریم.

باشگاه راه آهن یزدان آمادگی خود را برای هرگونه همکاری با جامعه داوری در راستای پیشرفت داوری ها اعلام و اظهار امیدواری می کند فوتبال مان و داوران آن همواره در اوج باشند.

از کمیته محترم داوران هم خواستاریم چنانچه مقررات اجازه دهد از محروم نمودن داور خودداری نمایند زیرا این محرومیت هیچ تاثیری در سرنوشت این باشگاه و نتیجه حاصله ندارد و تنها چند هفته فوتبال مان را از داشتن داوری خوب و با اخلاق محروم می سازد.

منبع:خبرآنلاین 

پاسخی بگذارید