تاریخ: ۱۶:۲۶ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۴
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتبال ذوبآهن اصفهان گفت: بازی یکطرفه بود و می‌توانستیم مقابل نفت برنده شویم.     به گزارش “مازنداسپرت“یحیی گل‌محمدی پس از تساوی بدون گل مقابل نفت در نشست خبری گفت: بازی یکطرفه بود و معدود موقعیت‌هایی در چنین بازی به وجود آمد که نتوانستیم استفاده کنیم و می‌توانستیم برنده باشیم و زمین فولاد […]

سرمربی تیم فوتبال ذوبآهن اصفهان گفت: بازی یکطرفه بود و می‌توانستیم مقابل نفت برنده شویم.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت“یحیی گل‌محمدی پس از تساوی بدون گل مقابل نفت در نشست خبری گفت: بازی یکطرفه بود و معدود موقعیت‌هایی در چنین بازی به وجود آمد که نتوانستیم استفاده کنیم و می‌توانستیم برنده باشیم و زمین فولاد شهر خیلی وضعیتش خراب است و توپ پله می‌شود و برای اینکه تیم ما روی زمین بازی می‌کند و این وضعیت زمین کار را برای تیم ما سخت می‌کند.

 

وی در مورد مصدومیت بازیکنان ذوب آهن و اینکه این مساله به خاطر بدنسازی تیم است،گفت: خیر شرایط مصدومیت به بدنسازی ربطی نداشت و مصدومیت حدادی‌فر از ناحیه کف پا بوده و به ندرت اتفاق می‌افتد و به خاطر وضعیت بد زمین این مصدومیت‌ها به دست می‌اید و تیم از بدنسازی شرایط خوبی طی کرده و بازیکنان ما بالای ۱۰ کیلومتر و نیم می‌دوند.

 

گل‌محمدی در مورد دلیل بازی نکردن حسن‌زاده، گفت: عملکرد ضعیفش در بازی قبل و دیگر اینکه مصدومیتی از ناحیه ران پا دچار مشکل شد و صلاح ندیدیم که بازی کند.

 

سرمربی ذوب آهن در مورد برنامه این تیم، گفت: تمرینات ما ۴ روز تعطیل است و دو بازی تدارکاتی در تعطیلات لیگ خواهیم داشت و بعد از آن هم باید با سایپا بازی کنیم و تیم را باید در شرایط مسابقه قرار بدهیم و باید سعی کنیم از این تعطیلات استفاده کنیم.

 

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید