تاریخ: ۱۱:۲۴ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۵
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

بانوان ملی‌پوش بزرگسال برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا، نخستین تمرین خود را اواخر فروردین آغاز می‌کنند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،ششمین دوره جام کنفدراسیون والیبال در گروه زنان از ۲۵ شهریورماه تا یکم مهرماه سال آینده به میزبانی تایلند برگزار می‌شود. تیم ملی والیبال بانوان ایران در این مسابقات با تیم‌های قزاقستان، فیلیپین و استرالیا همگروه است.

با توجه به درگیری بازیکنان در لیگ برتر، قرار است از اواخر فروردین ماه اردوهای تیم ملی در این رده آغاز شود.

صدیقه کعبی‌زاده نایب‌رئیس بانوان فدراسیون والیبال در این باره به فارس گفت: ما منتظریم مسابقات لیگ تمام شود. اسامی بازیکنان را نیز از مربیان و ناظران گرفته‌ایم تا اردوها را از اواخر فروردین آغاز کنیم. با توجه به فشاری که در زمان لیگ روی بازیکنان بوده، در نظر داریم تا آنها هم بتوانند استراحت کنند.

نایب‌رئیس بانوان فدراسیون والیبال درباره جذب مربی خارجی، عنوان کرد: جذب مربی خارجی پروسه خاص خود را دارد. باید اول گزینه‌ها مورد بررسی قرار بگیرند، بعد از آنها دعوت کرده و با برگزاری جلسه در فدراسیون در خصوص وضعیت آنها صحبت شود. ما فعلا کار را با مربی داخلی ادامه خواهیم داد. از طرفی هنوز تصمیم نگرفته‌ایم در صورت جذب مربی خارجی برای کدام رده مورد بررسی قرار می‌گیرد.

کعبی‌زاده در پایان تاکید کرد با توجه به درگیری مربیان در لیگ، هنوز هیچ مذاکره‌ای برای هدایت تیم ملی بزرگسالان صورت نگرفته است.

پاسخی بگذارید