در برنامه ۱۴ اسفند نود چه گذشت!؟
تاریخ: ۱۰:۱۳ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۵
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
مازنی ها بهترین های ایران/امیدابراهیمی مرد سال فوتبال ایران شد + تصاویر

طی نظرسنجی مردمی که برنامه نود شب گذشته انجام داد امید ابراهیمی هافبک تیم فوتبال استقلال تهران مرد سال فوتبال ایران انتخاب شد .

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،برنامه ۱۴ اسفند نود با محوریت بررسی هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور و دربی ۸۶ از ساعت ۲۲:۴۸ دوشنبه روی آنتن شبکه سه رفت.

در ابتدای برنامه سوال مسابقه نظرسنجی درباره انتخاب مرد سال ۹۶ فوتبال ایران پخش شد.

امید ابراهیمی زرندینی متولد ۲۵ شهریور ۱۳۶۶ شهرستان نکا استان مازندران می باشد که در باشگاه فوتبال استقلال تهران در پست هافبک دفاعی و هافبک میانی بازی می‌کند.

ابراهیمی قبل تر در سپاهان بازی می کرد که به تیم استقلال امد و در تاریخ ۳۰ خرداد ۹۶ قرارداد خود را برای سال چهارم با استقلال تمدید کرد.

امید ابراهیمی مدتی در باشگاه فوتبال بانک ملی نیز توپ می‌زد.

او در سال ۱۳۸۸ به باشگاه فوتبال شهرداری بندرعباس پیوست. وی یک فصل در این باشگاه در لیگ دسته یک حضور داشت.

ابراهیمی در سال ۱۳۸۹ با عقد قراردادی ۳ ساله به باشگاه فوتبال سپاهان اصفهان پیوست و پس از پایان قراردادش، آن را تمدید کرد. وی در مجموع ۴ فصل در این باشگاه حضور داشت.

او در سال ۱۳۹۳ با قراردادی ۱ ساله به باشگاه فوتبال استقلال تهران پیوست و پس از پایان قراردادش، آن را تمدید کرد.

ابراهیمی باجناق خسروحیدری هافبک راست تیم فوبتال استقلال تهران نیز می باشد او در ۸ اردیبهشت ماه ۹۶ ازدواج کرد.

با پخش آخرین آمار نظرسنجی برنامه این هفته نود ساعت ۱:۵۸ بامداد سه شنبه به پایان رسید. در پایان این برنامه با شرکت بیش از دو میلیون و ۳۳۳ هزار نفر در نظرسنجی، امید ابراهیمی با کسب ۳۰،۴ درصد آرا از سوی بینندگان به عنوان مرد سال فوتبال ایران انتخاب شد و علی علیپور با ۲۷،۵ و علیرضا جهانبخش با ۱۵،۳ درصد دوم و سوم شدند.

پاسخی بگذارید