تاریخ: ۱۶:۲۴ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۴
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران پس از تساوی برابر ذوب آهن کسب یک امتیاز از این بازی را عادلانه توصیف کرد.         به گزارش “مازنداسپرت” از ایسنا، علیرضا منصوریان پس از تساوی تیمش برابر ذوب آهن در اصفهان، در صحبت‌هایی معنادار به دروازه‌بان تیمش وحید شیخ‌ویسی به خاطر بسته نگه داشتن دروازه‌اش […]

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران پس از تساوی برابر ذوب آهن کسب یک امتیاز از این بازی را عادلانه توصیف کرد.

 

 

 

 

به گزارش “مازنداسپرت” از ایسنا، علیرضا منصوریان پس از تساوی تیمش برابر ذوب آهن در اصفهان، در صحبت‌هایی معنادار به دروازه‌بان تیمش وحید شیخ‌ویسی به خاطر بسته نگه داشتن دروازه‌اش تبریک گفت. این درحالی بود که علیرضا بیرانوند به دلیل رفتار غیر حرفه‌ای‌اش در بازی گذشته این تیم مورد غضب سرمربی قرار گرفته و در اختیار باشگاه قرار داده شده است.

منصوریان در نشست خبری ابتدا درباره بازی گفت: هم ما و هم کادر فنی ذوب آهن به خوبی تیم‌های مقابل را می‌شناختیم و به خوبی می‌دانستیم که از بازی چه می‌خواستیم. برای ما لازم بود که حتما اصفهان را با امتیاز ترک کنیم تا از نظر روحی ریکاوری کنیم. البته تلاش کردیم که یک امتیاز را به سه امتیاز مبدل کنیم اما موفق نشدیم.

وی افزود: در بازی تلاش می‌کردیم که ذوب آهن را در میانه زمین کنترل کنیم که در این کار موفق بودیم. همچنین به دروازه بان تیمم به خاطر اینکه دروازه‌اش را بسته نگه داشت تبریک می‌گویم.

منصوریان همچنین گفت: زمانی که سرمربی تیم امید بودم بازیکنانی داشتم که اکنون ۱۶ نفر از آن‌ها در نفت و ذوب آهن بازی می‌کنند. در دیداری مثل این که توان دو تیم تقریبا اندازه هم است جنگ اصلی در میانه میدان است و ما خیلی خوب توانستیم ذوب آهن را کنترل کنیم. می‌توانستیم از ضربات ایستگاهی به گل برسیم اما در مجموع فکر می‌کنم که یک امتیاز برای دو تیم عادلانه بود.

سرمربی نفت درباره آخرین وضعیت علیرضا بیرانوند نیز گفت: او را در اختیار باشگاه قرار داده‌ایم. البته نمی‌خواهیم این بازیکن آینده‌دار آسیب ببیند اما همچنین نمی‌خواهیم که با بها دادن به رفتار غیر حرفه‌ای او بیرانوند دیگری در آینده تولید شود.

منصوریان ادامه داد: بیرانوند از ۱۸ سالگی در نفت بازی می‌کند و ما نمی‌خواهیم که او آسیب ببیند اما تا زمانی که در او تغییراتی نبینیم به این روند ادامه می‌دهیم. او به ریکاوری روحی نیاز دارد. اگر نتوانیم بازیکنی مثل او را کنترل کنیم که در شرایط بد روحی هرچه می‌خواهد نگوید و به کادر فنی پیغام و پسغام ندهد کارمان سخت می‌شود.

وی افزود: صرف اینکه بیرانوند در مطبوعات مصاحبه کند و عذر بخواهد کافی نیست بلکه باید تغییرات را در عمل از او ببینیم. در آنالیز تیم‌ها ممکن است روی تخته بتوانیم برزیل را هم ببریم اما آیا در عمل می‌توانیم چنین کاری را انجام دهیم.

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید