رئیس هیأت تکواندو چالوس خبر داد
تاریخ: ۱۰:۰۷ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۴
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

رئیس هیأت تکواندو چالوس با بیان اینکه حدود ۸۰۰ نفر از هنرجویان به‌صورت سازمان یافته مشغول فعالیت در این رشته ورزشی در چالوس هستند، گفت: از این بین ۲۷ نفر مربی و داور هستند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،قربانعلی برارپور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان چالوس درباره عملکرد ه‍یأت تکواندو این شهرستان با بیان اینکه حدود ۸۰۰ نفر از هنرجویان به‌صورت سازمان یافته مشغول فعالیت در این رشته ورزشی در چالوس هستند، اظهار کرد: از این بین ۲۷ نفر مربی و داور هستند.

وی با بیان اینکه هیأت تکواندو این شهرستان به مدت هفت سال به عنوان هیأت برتر در استان مازندران و شهرستان چالوس انتخاب شد، تصریح کرد: شرکت همه ساله در رده‌های سنی مختلف در لیگ استان را داریم که ۶ تیم در سال ۹۶ در مسابقات لیگ کشور شرکت کرده و مقام دوم تیم خردسالان پسر در مسابقات لیگ کشوری در بین ۲۰  تیم شرکت‌کننده و مقام پنجم تیم نوجوانان دختر در مسابقات لیگ در بین ۱۶ تیم شرکت کننده و همچنین چهار مدال طلا دو نقره در مسابقات کشور کسب کردیم.

برارپور با یادآوری این نکته با توجه به اینکه مدت ۶ سال به عنوان دبیر و حتی ۱۰ سال به‌عنوان نماینده امور تکواندو در غرب استان به‌علاوه مسؤول برگزاری لیگ شهدای غرب استان مازندران است، خاطرنشان کرد: تمام هدف ما پیشرفت تکواندو در شهرستان، استان مازندران و کل کشور است.

وی با بیان اینکه کسب چهار مدال طلا دو نقره و یک برنز در مسابقات کشوری از دیگر افتخارات این هیأت است، اظهار کرد: مهسا کیادلیری مقام دوم در مسابقات تورنمنت بین‌المللی ترکیه را کسب کرده و همچنین کسب مقام نخست تیم خردسالان دختر هیأت تکواندو چالوس در مسابقات لیگ استان را می‌توان از افتخارات این تیم نام برد.

پاسخی بگذارید