مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران:
تاریخ: ۱۰:۰۰ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۴
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران گفت: باشگاه در حدود ۸میلیارد تومان بدهی دارد و مالک باشگاه نساجی اعلام کرد تا تا یک و سال و نیم سال آینده بدهی‌های نساجی را تسویه خواهد کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی امیری عصر امروز در بین دو نیمه دیدار دو تیم نساجی مازندران و مس کرمان با بیان اینکه پخش زنده این مسابقات از شبکه تبرستان جای تشکر دارد، اظهار کرد: مردم ما، فوتبال را با نساجی و ملوان می‌شناسند و از پخش مسابقات تلویزیونی خوشحال هستند.

وی افزود: از ابتدای فصل برای صعود به لیگ‌برتر هدف‌گذاری کردیم و بعد از نتیجه نگرفتن با مهابادی با نکونام مذاکره کردیم.

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران تصریح کرد: جواد نکونام اسطوره فوتبال ایران است و تصمیم مالک باشگاه عقد قرارداد پنج ساله با وی بود و بعد از مذاکرات تصمیم گرفتیم با او قرارداد یک سال و نیم ببندیم چرا که معتقدم وی بهترین مربی ایران است.

امیری با بیان اینکه شاید بهتر باشد مردم و طرفداران خوب نساجی بدانند واقعا از نظر پشتیبانی تیم نساجی امسال بی‌نظیر عمل کردیم، اظهار کرد: ما در ابتدای امسال ۲ میلیارد تومان از بدهی‌های گذشته باشگاه را پرداخت کردیم.

وی ادامه داد: باشگاه در حدود ۸ میلیارد تومان بدهی دارد و مالک باشگاه نساجی اعلام کرد تا  تا یک و سال و نیم سال آینده بدهی‌های نساجی را تسویه می‌کند.

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران  با بیان اینکه در ابتدای فصل با نظر پاشازاده بازیکن گرفتیم و من و مالک باشگاه در هیچ بحث فنی و یارگیری دخالت نکردیم، اظهار کرد: سال آینده هم حتما نظر اصلی را جواد نکونام خواهد داد و مد نظر نکونام هم این بود که نفرات بومی را به خدمت بگیریم.

امیری گفت: در تیم‌های پایه از بازیکنان کاملا بومی استفاده کردیم و  تیم امید و نوجوانان ما به مرحله نهایی صعود کرده و جوانان ما هم عملکرد قابل قبولی داشتند چراکه ما امسال حتی از نظر کیفیت لباس برای تیم‌های پایه کم نگذاشتیم و حتی شاید امیدهای ما بیشتر از بزرگسالان ما لباس دریافت کردند و هدف ما این است که سرمایه‌گذاری روی پایه ها انجام شود و بازیکنان سال‌های آینده را از آکادمی خودمان تامین کنیم.

پاسخی بگذارید