تنها به پیروزی مقابل حریفان فکر می‌کنم
تاریخ: ۹:۵۲ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۴
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

سرمربی جدید تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: چیزی که به آن فکر می‌کنم این است که تیمم را به سمت موفقیت ببرم چراکه این تیم خیلی کار دارد و باید طوری کار کنیم که تفکرات بازیکنان به تفکرات کادر فنی نزدیک شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،جواد نکونام در نشست خبری بعد از بازی با مس کرمان با بیان اینکه  همیشه بازی کردن در مقابل هوادار لذت خاصی دارد، اظهار کرد: وقتی تیم ۱۰ نفره شد حمایت گرم مردم را  حس کردیم و این انگیزه به بازیکنان ما منتقل شد که بتوانیم بازی را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

وی افزود: من از تماشاگران تشکر می‌کنم و واقعاً خوشحالم که عضوی از خانواده نساجی هستم.

سرمربی جدید تیم فوتبال نساجی مازندران به داوری دیدار اشاره و تصریح کرد: زرگر از داوران خوب کشور است و هیچ مشکلی نداشت و اگر اعتراضی هم بود در نتیجه تأثیری نداشت.

نکونام با بیان اینکه من هیچ‌وقت قول صعود نمی‌دهم، اظهار کرد: ۹ هفته به پایان لیگ باقی مانده ولی نظر شخصی من این است در فوتبال قول دادن خیال واهی است و چیزی که من فکر می‌کنم بردن، بردن و بردن است.

وی ادامه داد: تنها قولی که می‌توانم بدهم این است که با تمام وجودمان کار کنیم تا تیم به موفقیت برسد.

سرمربی جدید تیم فوتبال نساجی مازندران در پایان گفت: چیزی که به آن فکر می‌کنم این است که تیمم را به سمت موفقیت ببرم چراکه این تیم خیلی کار دارد و باید طوری کار کنیم که تفکرات بازیکنان به تفکرات کادر فنی نزدیک شود.

پاسخی بگذارید