تاریخ: ۱۶:۰۷ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۴
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتسال بانوان ژاپن گفت: بازی با تیم ایران برای ما سخت و چالش برانگیز بود و تیم من در بازی فینال عالی بازی کرد.         به گزارش “مازنداسپرت” آری هارا ماساکی، سرمربی تیم فوتسال بانوان ژاپن پس از شکست تیمش مقابل تیم فوتسال بانوان ایران در فینال رقابت‌های قهرمانی آسیا […]

سرمربی تیم فوتسال بانوان ژاپن گفت: بازی با تیم ایران برای ما سخت و چالش برانگیز بود و تیم من در بازی فینال عالی بازی کرد.

 

 

 

 

به گزارش “مازنداسپرت” آری هارا ماساکی، سرمربی تیم فوتسال بانوان ژاپن پس از شکست تیمش مقابل تیم فوتسال بانوان ایران در فینال رقابت‌های قهرمانی آسیا گفت: بازی با تیم ایران برای ما سخت و چالش برانگیز بود. تیم من در فینال عالی بازی کرد و پس از گل تیم ایران بازیکنانم برای دقایقی سردرگم بازی می‌کردند، اما روحیه خود را به دست آوردند و به بازی برگشتند و برنامه‌های تاکتیکی مورد نظر مرا اجرا کردند.

 

وی در ادامه افزود: در نیمه دوم بازی خیلی دشوارتر بود و فکر می‌کنم نسبت به ایران موقعیت‌های گلزنی بیشتری داشتیم، اما خط دفاعی این تیم بسیار فشرده و مستحکم بود. ما مقابل دروازه ایران تمام‌کننده نداشتیم و در نهایت نتوانستیم دروازه این تیم را باز کنیم.

 

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید