تاریخ: ۱۳:۴۲ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۴
نام نویسنده: sobhan

‌بازیکن – مربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی گفت: در مورد دعوت شدنم به تیم ملی هیچ صحبتی ندارم چرا که اصلا نمی خواهم در مورد تیم ملی صحبت کنم. به گزارش مازند اسپرت و به نقل از ایسنا، وحید شمسایی افزود: خوشحالیم از این که توانستیم در مقابل تیم فوتسال آذرخش بندرعباس پیروز میدان شویم […]

‌بازیکن – مربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی گفت: در مورد دعوت شدنم به تیم ملی هیچ صحبتی ندارم چرا که اصلا نمی خواهم در مورد تیم ملی صحبت کنم.

به گزارش مازند اسپرت و به نقل از ایسنا، وحید شمسایی افزود: خوشحالیم از این که توانستیم در مقابل تیم فوتسال آذرخش بندرعباس پیروز میدان شویم و جایگاهمان در صدر جدول را حفظ کنیم. البته تیم حریف هم خوب بازی کرد اما ما به پیروزی در این بازی نیاز داشتیم که خوشبختانه به هدفمان هم رسیدیم.

وی اظهار کرد: در مقابل تیم فوتسال آذرخش بندرعباس به مصطفی نظری استراحت دادم و خودم هم کمی مصدوم بودم. به خاطر همین در این بازی به میدان مسابقه نرفتم و خوشبختانه بازی را بردیم.

شمسایی تصریح کرد: مطمئناً هدف ما در لیگ امسال مانند فصل گذشته کسب عنوان قهرمانی خواهد بود و تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا به این مهم دست پیدا کنیم.

شمسایی در پایان گفت: اینکه می‌گویند قرار است به تیم ملی فوتسال دعوت شوم صحت ندارد چرا که در این رابطه با سرمربی تیم ملی فوتسال هم صحبت کردم و در حال حاضر در مورد تیم ملی هیچ صحبتی ندارم و تمام فکر و ذکرم تیم تأسیسات دریایی است.


 

پاسخی بگذارید