تاریخ: ۱۶:۵۶ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
نام نویسنده: sobhan

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت:به قول آقای مظلومی بهترین خبری که در اردو اتفاق افتاد رفع کدورت رحمتی و طالب‌لو بود که این موضوع کمک حال استقلال خواهد شد.   به گزارش مازند اسپرت ؛ حنیف عمران‌زاده در گفت‌وگویی در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال در اردوی کردان و همچنین مسائل مختلف صحبت‌هایی انجام داده […]

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت:به قول آقای مظلومی بهترین خبری که در اردو اتفاق افتاد رفع کدورت رحمتی و طالب‌لو بود که این موضوع کمک حال استقلال خواهد شد.

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ حنیف عمران‌زاده در گفت‌وگویی در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال در اردوی کردان و همچنین مسائل مختلف صحبت‌هایی انجام داده که در زیر می‌خوانیم.

 از شرایط اردوی استقلال در کردان صحبت کن.

ما چند روزی  است در اینجا حضور داریم و با توجه به اینکه تمرینات را دیر شروع کردیم صبح و عصر کار می‌کنیم تا کمبودها جبران شود. به هر حال سختی‌هایی هم وجود دارد که باید آنها را تحمل کرد.

البته تیم هنوز کامل نیست و یکسری از بازیکنان می‌آیند و می‌روند و تعدادی هم به لیست استقلال اضافه نشدند.

اکثر بازیکنان در اردو هستند ولی باید تیم کامل‌تر شود. مثلا شنیده‌ام دو بازیکن خارجی هم به تیم اضافه می‌شوند که مطمئنا تیم ما کامل‌تر خواهد شد.

پیش‌بینی خودت از این استقلال چیست؟

به هر صورت تیم ما جوان شده و همه داریم زحمت می‌کشیم. این را هم بگویم که ما دو سال سخت را پشت سر گذاشتیم و نتوانستیم برای هواداران جامی بگیریم. هم ما و هم کادر فنی فصل گذشته از این اتفاقات ناراحت بودیم ولی امسال سعی داریم ناکامی‌ها را جبران کنیم.

 تغییرات در سطح دفاعی استقلال را چطور می‌بینی؟

امسال یک عده جوان به تیم ما اضافه شدند. مثلا امیرحسین صادقی از استقلال رفت و امین حاج‌محمدی آمد. امیدوارم او بتواند به تیم کمک کند و خودش را در استقلال جا بیندازد.

 البته ظاهرا او در سه بازی ابتدایی فصل جانشین تو خواهد بود چون محروم هستی.

من نزد کمیته انضباطی رفتم تا از آنها تخفیف بگیرم ولی متوجه شدم حکم صادره کمیته انضباطی قطعی است و به من گفته‌اند فقط آقای کفاشیان با مسئولیتی که دارد می‌تواند در بعضی حکم‌ها تجدید نظر کند. من هم از رئیس فدراسیون فوتبال می‌خواهم که نگاهی پدرانه به ما داشته باشد و قبول دارم که در آن مسابقه با پرسپولیس اشتباه کردم و تصمیماتم لحظه‌ای بوده است. حالا هم از آقای کفاشیان می‌خواهم به نامه‌ای که برایشان نوشتم توجه کند تا ما در هفته‌های ابتدایی بتوانیم به تیم‌مان کمک کنیم. امیدوارم کفاشیان این لطف پدرانه را نسبت به ما داشته باشد و حداقل محرومیت ما را طوری کم کند که نه مجموعه باشگاه و نه خودم ضربه نخوریم.

 وحید طالب‌لو و مهدی رحمتی چند روز پیش در نشستی مشترک کدورت‌ها را کنار گذاشتند اما ظاهرا یکی دو روز قبل تو استارت این کار را زده بودی و با آنها حرف زدی. درست است؟

ما با آقای مظلومی صحبت کردیم و همگی متفق‌القول به این نتیجه رسیدیم که شرایط را فراهم کنیم تا این دو نفر با هم صحبت کنند و روبروی هم حرف‌هایشان را بزنند. من یک روز جداگانه با رحمتی صحبت کردم و یک روز دیگر هم به همراه آرش برهانی با طالب‌لو صحبت کردیم و حرف‌های این دو نفر را به هم منتقل کردیم. خوشبختانه آنها از فرصت پیش‌آمده استفاده کرده و در یک نشست مشترک حرف‌هایشان را زدند و به قول خود آقای مظلومی یکی از بهترین خبرهای امسال را شنیدیم که کدورت بین این دو نفر برطرف شده است. رابطه خوب طالب‌لو و رحمتی باعث ایجاد انگیزه در جوانان تیم شده و در هر صورت برای استقلال کمک حال است.

بعد از این اتفاق خسرو حیدری هم پدر شد. نظرت چیست؟

 انصافا بچه‌ها خیلی خوشحال شدند و قدم نورسیده را به او و خانواده محترمش تبریک می‌گویم و امیدوارم تولد یک سالگی فرزند حیدری با جشن قهرمانی استقلال تؤام شود.

صحبت خاصی نداری. ظاهرا در کردان امکانات مناسب نیست.

اتفاقا امکانات خوب است و تنها مشکل آنتن‌دهی موبایل است که بعضی مواقع مجبوریم برای زنگ زدن از اتاق‌هایمان خارج شویم.

پاسخی بگذارید