تاریخ: ۹:۰۰ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۳
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

بنادر امیرآباد و نوشهر از استان مازندران در چهارمین دوره مسابقات جام دریانوردان به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد شرکت کردند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،چهارمین دوره مسابقات فوتبال کارکنان و پیشکسوتان سازمان بنادر و دریانوردی جام دریانوردان از صبح امروز در دانشگاه فردوسی مشهد آغاز شد، روز گذشته جلسه هماهنگی با حضور مسؤولان برگزاری مسابقات شامل سرپرستان، مربیان تیم‌های شرکت کننده و مسؤول کمیته داوران فوتبال استان خراسان رضوی به همراه قرعه‌کشی تیم‌ها صورت گرفت و براساس آن ۱۰ تیم شرکت کننده در سه جدول A، B، C قرار گرفتند که تیم‌های بندر نوشهر و بندر امیرآباد بهشهر نیز در این رقابت‌ها حضور دارند.

در گروه A بنادر انزلی، شهید رجایی، چابهار و سازمان مرکزی قرار گرفتند، در گروه B، بنادر بوشهر، خرمشهر و بندر نوشهر و در گروه C نیز بنادر امام خمینی(ره)، لنگه و امیرآباد قرار دارند که بازی‌ها براساس قوانین فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران و با قضاوت داوران استان خراسان رضوی انجام می‌شود.

به گفته دبیر اجرایی مسابقات، از امروز تا سه‌شنبه روزانه چهار دیدار برگزار می‌شود، روز چهارشنبه دو دیدار و پنجشنبه نیز دیدارهای رده‌بندی و فینال برگزار می‌شود.

یحیی یحیایی گفت: امروز و در روز نخست رقابت‌ها چهار دیدار بین تیم‌های سازمان مرکزی و بندر انزلی در زمین چمن ۲۲ بهمن دانشگاه فردوسی، بندر بوشهر و خرمشهر در زمین شماره دو، بندر چابهار و بندر شهید رجایی در زمین چمن ۲۲ بهمن و دیدار بندر امام و بندر لنگه نیز در زمین شماره دو دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.

پاسخی بگذارید