مهدی حنفی بازیکن تیم خونه به خونه :
تاریخ: ۱۸:۳۵ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۲
نام نویسنده: تحریریه
هدف مان به اندازه ای بزرگ و ارزشمند است که به حواشی بی توجه باشیم/ قصد داریم به عنوان تیم اول صعود کنیم

در تیم خونه به خونه مانند یک خانواده بزرگ از همدیگر حمایت می کنیم

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی حنفی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره دیدار هفته بیست ‌و ‌ششم تیم خونه ‌به‌ خونه بابل مقابل ماشین‌سازی تبریز اظهار داشت: بازی با ماشین‌سازی بسیار مهم‌تر از بازی با بادران است، چون با برد مقابل این تیم هم فاصله امتیازی‌مان نسبت به سایر رقبا را بیشتر خواهیم کرد و هم در بازی‌های آینده با روحیه‌ای مضاعف مقابل حریفان قرار می‌گیریم.

وی در مورد نتایج خوب خونه‌به‌خونه در چند هفته گذشته تصریح کرد: ما این باور را داشتیم که می‌توانیم دیدارهای سختی را که پیش رو داریم با موفقیت به پایان برسانیم. خوشبختانه این قابلیت در بازیکنان وجود دارد و خدا را شکر برد‌های اخیر سبب شد تا هم جهش خوبی در جدول داشته باشیم و هم توجه همه را به خود جلب کنیم.

هافبک تیم فوتبال خونه‌به‌خونه با بیان اینکه این تیم ۹ فینال سخت را پیش رو دارد، گفت: برخلاف نظر برخی ‌ها بازی‌های آینده خونه‌ به‌ خونه نسبت به سایر تیم‌ها آسان‌تر نیست. به نظرم در لیگ یک بازی آسان نداریم و هر تیم با انگیزه خاص خود در مقابل حریفان قرار می‌گیرد. تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا به امید خدا با پیروزی در این دیدارها به عنوان تیم اول به لیگ برتر صعود کنیم. ضمن اینکه ارتباط خوب بین مدیریت باشگاه، کادر فنی و بازیکنان سبب شده است تا همدلی و انسجام تاثیرگذاری در تیم ایجاد شود.

حنفی در ادامه افزود: خوشبختانه هر روز که می‌گذرد شناخت ما از اسکوچیچ نیز بیشتر می‌شود. البته این مربی از نظر فنی فردی شناخته شده است، اما به هر حال فرصت خوبی شد تا در این دو ماه به تفکرات فنی و تاکتیکی این مربی آشنایی پیدا کنیم. اسکوچیچ نیز در این مدت توانست ارتباط خوبی با بازیکنان برگزار کند و همین مسئله سبب شد تا بازیکنان با جان و دل در تمرینات حضور یابند. ما احساس می‌کنیم در تیم خونه‌به‌خونه به مانند خانواده بزرگ در کنار هم از یکدیگر حمایت می‌کنیم. معمولاً برای تیم‌هایی که خوب نتیجه می‌گیرند، حاشیه می‌سازند، اما هدف ما به اندازه‌ای بزرگ و ارزشمند است که به این حاشیه‌ها کوچک‌ترین توجهی نداریم.

حنفی درباره دیدار تیمش مقابل استقلال خوزستان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی نیز گفت: تمام فکر ما روی بازی با ماشین‌سازی معطوف شده است و این بازی را یکی از سخت‌ترین دیدارهای فصل‌مان می‌دانیم. به امید خدا پس از برد مقابل این تیم در مورد بازی با استقلال خوزستان صحبت می‌کنیم.

مهدی حنفی در پایان یادآورد شد: جا دارد از تمام هواداران خونه‌به‌خونه که در این فصل جانانه از ما حمایت کردند نهایت تشکر را داشته باشم و امیدوارم بتوانیم با صعود تیم به لیگ برتر جواب زحمات این عزیزان را بدهیم/ تنسیم

پاسخی بگذارید