تاریخ: ۸:۵۲ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۴
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت :رقابت‌های تیمی تنیس روی میز قهرمانی آسیا از صبح امروز در پاتایا تایلند آغاز شد و تیم ملی مردان ایران مقابل عربستان به پیروزی دست یافت.   به گزارش مازند اسپرت، بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا از صبح امروز در پاتایا تایلند آغاز شد و تیم ملی مردان کشورمان در اولین […]

14141مازند اسپرت :رقابت‌های تیمی تنیس روی میز قهرمانی آسیا از صبح امروز در پاتایا تایلند آغاز شد و تیم ملی مردان ایران مقابل عربستان به پیروزی دست یافت.

 

به گزارش مازند اسپرت، بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا از صبح امروز در پاتایا تایلند آغاز شد و تیم ملی مردان کشورمان در اولین بازی گروه دو دسته یک این پیکارها با حساب ۳ بر یک عربستان را شکست داد.  در این دیدار نوشاد عالمیان با دو برد ۳ بر صفر و ۳ بر یک و نیما عالمیان یک پیروزی ۳ بر یک مقابل حریفان عربستانی به دست آوردند. تنها باخت ایران را افشین نوروزی در یک دیدار نزدیک و نفسگیر با حساب ۳ بر ۲ رقم زد.   

در رقابت‌های مردان قهرمانی آسیا و در مرحله مقدماتی دسته یک ۳۱ کشور و در دسته برتر ۶ تیم حضور دارند. در مرحله گروهی دسته یک تیم ملی کشورمان در گروه ۲ به عنوان سرگروه با کشورهای اندوزی، لبنان و عربستان همگروه است. تیم ملی مردان ایران که در دوره قبل و در غایب کره شمالی موفق شده بود در مکان هشتم آسیا قرار بگیرد حالا با بازگشت کره شمالی کار سختی پیش روی دارد، البته با حضور لی پینگ بازیکن چینی الاصل قطر این تیم نیز یکی از مدعیان محسوب می‌شود.

نوشاد و نیما عالمیان، افشین نوروزی، پوریا عمرانی و میعاد لطفی با هدایت کاظم مستحقی به مصاف حریفان خود می روند.

برنامه دیگر مسابقات مردان ایران در گروه دو:

ایران – لبنان ـ چهارم مهرماه ـ ساعت ۱۵ به وقت محلی ـ میز یک

ایران – اندونزی ـ چهارم مهرماه ـ ساعت ۱۹ به وقت محلی ـ میز

پاسخی بگذارید