تاریخ: ۱۰:۳۰ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۲
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با ارسال نامه‌ای از مسئولان صدا و سیما خواستار پاسخگویی در مورد دعوت بازیکن این تیم به عنوان کارشناس در برنامه تلوزیونی شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مدیرعامل باشگاه تراکتورسازى در نامه‌اى خطاب به مدیر شبکه سوم سیما خواستار پاسخگویى در خصوص حضور بازیکن این باشگاه در یک برنامه تلویزیونى بدون هماهنگى با مسئولان باشگاه گردید.

متن این نامه بدین شرح است؛

برادر ارجمند جناب آقای دکتر پورمحمدى

مدیریت محترم شبکه سوم سیما

سلام علیکم

با صلوات بر محمد و آل محمد، احتراما به استحضار می‌رساند متاسفانه در مسابقه اخیر دو تیم استقلال و پرسپولیس تهران بدون اطلاع و هماهنگی توسط یکی از برنامه‌های فوتبالی سیما از امید عالیشاه بازیکن باشگاه تراکتورسازی دعوت به عمل آمده و این بازیکن نیز در اقدامی غیر حرفه‌ای و نامتعارف همزمان با انجام مسابقه تیم تراکتورسازی در رسانه ملی مشغول تحلیل بازی دو تیم پایتخت به عنوان کارشناس حوزه تیم فوتبال پرسپولیس بوده است!

در خصوص این رفتار غیرحرفه‌ای با بازیکن خاطی برخورد لازم صورت می‌گیرد اما سوال اینجاست که شبکه سوم سیمای جمهوری اسلامی ایران چگونه بدون اطلاع باشگاه اقدام به دعوت از یک بازیکن در سطح فوتبال حرفه ای نموده و ملاحظات همچنین قواعد موجود در این حوزه را نادیده می‌گیرد؟

اینجانب از جنابعالی تقاضا دارم نسبت به انجام برخورد مقتضی با عوامل موثر در این رویداد همچنین ارائه پاسخی شایسته به مردم شریف آذربایجان و هواداران تراکتورسازی که حرکت عوامل برنامه فوق الذکر و همچنین امید عالیشاه را توهین آشکار به باشگاه محبوب و پرهوادار تراکتورسازی تلقی نموده‌اند اقدام فرمایید.

مصطفی آجورلو

مدیرعامل

پاسخی بگذارید