مالک باشگاه خونه‌به‌خونه مازندران:
تاریخ: ۹:۴۷ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۲
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

مالک باشگاه خونه‌به‌خونه مازندران گفت: حق مازندران داشتن یک تیم در لیگ برتر است و تمام سعی ما بر این است تا بتوانیم خونه‌به‌خونه را به لیگ‌برتر برسانیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،قاسم حسن‌زاده عصر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بازیکنان تیم با نتایج  خوب خود در هفته‌های اخیر دل طرفداران تیم را شاد کردند، اظهار کرد: با این بازی‌های خوب حالا خونه به خونه نه فقط در بابل بلکه از شهرهای هم‌جوار هم هواداران زیادی دارد که برای دیدن بازی‌های ما به ورزشگاه می‌آیند.

وی افزود: حق مازندران داشتن یک تیم در لیگ برتر است و تمام سعی ما بر این است تا بتوانیم خونه‌به‌خونه را به لیگ‌برتر برسانیم.

مالک باشگاه خونه‌به‌خونه مازندران تصریح کرد: از بازیکنان تیم بسیار متشکرم چرا که واقعاً تلاش کرده و از جان مایه گذاشتند تا بتوانند سه بازی حساس  پشت هم ما مقابل تیم‌های بالای جدولی را به سود خود تمام کنند.

حسن‌زاده با بیان اینکه همه  بازیکنان و کادرفنی تیم خونه‌به‌خونه می‌دانند که کار صعود تمام نشده و ما باید تا آخرین لحظه رقابت‌ها تلاش کنیم، گفت: نگاه ما به بازی هفته بعد و مؤفقیت در آن است و نباید به مؤفقیت‌های خودمان مغرور شویم.

پاسخی بگذارید