رئیس کمیته دارت مازندران:
تاریخ: ۹:۴۶ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۲
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

رئیس کمیته دارت مازندران گفت: پیگیر احداث بزرگ‌ترین خانه دارت کشور در مازندران هستم و قول‌های مساعدی در این ارتباط از سوی مسؤولان گرفتم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،عاطفه میرمهدوی عصر امروز در حاشیه مسابقات لیگ دارت استان در جمع خبرنگاران درباره اقدامات انجام شده برای توسعه این رشته ورزشی در سطح استان، اظهار کرد: نخستین دوره لیگ دارت در استان استارت زده شد.

وی با اعلام اینکه ۱۶ تیم از سراسر استان در این رقابت‌ها شرکت کردند، تصریح کرد: این مسابقات در هشت هفته در شهرهای که کمیته دارت فعال دارند برگزار می‌شود.

رئیس کمیته دارت مازندران با اعلام اینکه ۱۰ تیم بانوان و ۶ تیم آقایان در این رقابت‌ها شرکت کردند، افزود: در لیگ نخست ۶۴ شرکت‌کننده حضور پیدا کردند.

این مسؤول با اعلام اینکه شروع فعالیت این کمیته در استان از پنج ماه گذشته بوده است، ادامه داد: به لحاظ عملکردی مازندران رتبه برتر کمیته دارت کشور را در اختیار دارد  و اقدامات انجام شده مورد توجه مسؤولان ملی قرار گرفته و حتی یکی از ورزشکاران مازندرانی از بدنه کمیته دارت به مسابقات ملی با هزینه این کمیته اعزام شده است.

میرمهدوی از برنامه‌ریزی برای توسعه این رشته ورزشی در سطح خانواده‌ها خبر داد و گفت: در حال جذب ورزشکاران شهرهای مختلف استان مازندران هستیم و کارت عضویت این کمیته طراحی شده است

وی با اعلام اینکه این رشته ورزشی مورد توجه خانواده‌ها قرار گرفت، بیان کرد: برنامه آموزشی در حین برگزاری مسابقات از مواردی است که پیگیری می‌شود،کلاس‌های داوری و کارگاه مربی در برنامه کاری قرار دارد.

رئیس کمیته دارت مازندران از برنامه‌ریزی برای جذب اسپانسر قوی برای این رشته ورزشی خبر داد و بیان کرد: قول‌های مساعد در این زمینه دریافت کردیم.

این مسؤول با اعلام اینکه ساخت بزرگ‌ترین خانه دارت کشور در استان مازندران را پیگیری می‌کنم، گفت: قول‌های مساعدی در این ارتباط از متولیان امر دریافت کردم و برای تحقق این امر در استان تلاش می‌کنم.

به گزارش فارس، مسابقات لیگ دارت مازندران به مدت هشت هفته در شهرهای مختلف استان پیگیری و در آخر اردیبهشت ماه با برگزاری جشن قهرمانی و معرفی نفرات برتر به اتمام می‌رسد.

پاسخی بگذارید