کشتی آزاد قهرمانی آسیا- قرقیزستان
تاریخ: ۲۱:۰۲ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۱
نام نویسنده: علی احمدی
مراسم قرعه کشی پنج وزن نخست برگزار شد/مازتی ها حریفانشان را شناختند

مراسم قرعه کشی پنج وزن نخست برگزار شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مراسم قرعه کشی پنج وزن نخست رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا، ظهر امروز (جمعه) در شهر بیشکک قرقیزستان برگزار شد.

نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۷ کیلوگرم که ۱۴ نفر حضور دارند،  نادر حاج آقا نیا در دور اول با راحول آواره از هند کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده سامانبیکوف از قرقیزستان و تسه وین سورن از مغولستان می رود.

در وزن ۶۵ کیلوگرم یونس امامی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با انخسایخان از مغولستان کشتی می گیرد. در این وزن ۱۴ نفر حضور دارند.

در وزن ۷۰ کیلوگرم سید احمد محمدی در دور نخست به مصاف اوتوگورو از ژاپن می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی میان لی از کره جنوبی و باتردن از مغولستان مبارزه می کند. در این وزن ۱۲ نفر حضور دارند.

در وزن ۷۹ کیلوگرم که ۱۲ نفر شرکت کرده اند، عزت اله اکبری پس از استراحت در دور اول در دور دوم با آدام باتیروف از بحرین مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی میان گانبولد از مغولستان و آسمونی از تاجیکستان می رود.

در وزن ۹۷ کیلوگرم مجتبی گلیج پس از استراحت در دور اول در دور دوم با ابراگیم اف از قزاقستان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده بولدباتار از مغولستان و کیم از کره جنوبی می رود. در این وزن ۱۱ نفر حضور دارند.

رقابت های اوزان فوق از ساعت ۸ صبح فردا (شنبه) برگزار می شود و رقابت های پنج وزن دوم نیز روز یکشنبه برگزار خواهد شد.

http://iawf.ir/images/pic.aspx?x=800&y=600&fn=//Content/Contents/PicService/71_2bcb47a8-7dd0-4760-a956-493a57deff25/photo_2018-03-02_10-55-33.jpg&Title=photo_2018-03-02_10-55-33.jpg

 

پاسخی بگذارید