نتایج هفته پنجم لیگ برتر والیبال بانوان کشور؛
تاریخ: ۲۱:۱۵ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۰
نام نویسنده: علی احمدی
هفتمین برد دختران بهنمیری ثبت شد/ رده سوم جایگاه دختران والیبالیست + جدول

هفته پنجم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر بانوان ایران امروز (پنج شنبه) با سه دیدار در شهرهای اصفهان، بهنمیر و تهران پیگیری شد که در این روز نماینده مازندران موفق شد حریف خود را شکست دهد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته پنجم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر بانوان ایران امروز (پنج شنبه) با سه دیدار در شهرهای اصفهان، بهنمیر و تهران پیگیری شد.

تیم های بهنمیر مازندران و سالوت تهران در دیگر دیدار این هفته لیگ برتر بانوان در سالن مجدآرا بهنمیر به مصاف یکدیگر رفتند.

نماینده بهنمیر که با ۶ برد و ۱۷ امتیاز در جایگاه سوم قرار داشت، در این دیدار در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۱۳ و ۲۵ بر ۲۳ به پیروزی رسید تا هفتمین برد خود را تجربه کند و ۲۰ امتیازی شود.

معصومه اسمعیل زاده، پگاه حکام زاده و لیلی توکلی به ترتیب به عنوان داور اول، داور دوم و ناظر، قضاوت و نظارت بر این دیدار را که ۹۵ دقیقه طول کشید و ۱۱۰ تماشاگر داشت، بر عهده داشتند.

نجمه عابدیان بازیکن شماره ۱۴ سالوت در این مسابقه از داور نخست کارت زرد دریافت کرد.

در حساس ترین و مهمترین مسابقه دور برگشت تیم های ذوب آهن و پیکان تهران در اصفهان به مصاف یکدیگر رفتند که پیکان سه بر یک میزبان خود را شکست داد تا برای کسب مقام قهرمانی تنها به یک برد دیگر نیاز داشته باشد.

ذوب آهن در ست دوم این بازی خانگی ۲۵ بر ۲۰ به پیروزی رسید، اما در ست های اول، شوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۰ مغلوب میهمان خود شد تا بهترین فرصت صدرنشینی را از دست بدهد.

این دیدار که ۱۳۰ دقیقه طول کشید، ۷۰۰ تماشاگر داشت و دو کارت زرد نیز از سوی داور به ندا چملانیان بازیکن شماره ۹ ذوب آهن و میترا شعبانیان سرمربی پیکانن نشان داده شد.

پیکان تهران با کسب این پیروزی، با ۱۰ برد و ۳۱ امتیاز در صدر جدول باقی ماند و ذوب آهن نیز با ۹ برد و ۲۶ امتیاز در جایگاه دوم باقی ماند.

ماندانا مطیعی و نسیرین حق شناس داوران اول و دوم این مسابقه بودند. پریچهر غفاری و محبوبه زرنویس زاده نیز نظارت بر این دیدار را بر عهده داشتند.

گفتنی است، پس از پایان دیدار دو تیم ذوب آهن و پیکان تهران از بازیکنان دو تیم تست دوپینگ گرفته شد.

 

خانه والیبال تهران میزبان آخرین دیدار هفته دوازدهم لیگ برتر بانوان بود که دو تیم نماینده تهران و آبنوس تهران به مصاف یکدیگر رفتند که نماینده تهران سه بر یک مغلوب شد.

آبنوس در ست نخست این مسابقه ۲۵ بر ۲۱ مغلوب شد، اما در ست های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۱۸ به پیروزی رسید و به سومین برد خود در این رقابت ها دست یافت و ۹ امتیازی شد.

این دیدار یک ساعت و ۵۷ دقیقه طول کشید و ۵۰ تماشاگر در خانه والیبال تهران شاهد آن بودند. مونا آشفته بازیکن شماره هفت آبنوس نیز در این دیدار کارت زرد گرفت.

زهرا شیری، سمانه اسدیان و نسرین پورسعید به ترتیب به عنوان داور اول، داور دوم و ناظر، قضاوت و نظارت بر این مسابقه را بر عهده داشتند.

تیم شهرداری تبزیز که بدون امتیاز و برد در انتهای جدول این رقابت ها قرار دارد، این هفته استراحت می کند.

جدول لیگ برتر بانوان در پایان هفته دوازدهم به قرار زیر است:

  • پیکان تهران ۱۰ برد و ۳۱ امتیاز
  • ذوب آهن ۹ برد و ۲۶ امتیاز
  • بهنمیر ۷ برد و ۲۰ امتیاز
  • نماینده تهران ۴ برد و ۱۲ امتیاز
  • سالوت ۳ برد و ۱۰ امتیاز
  • آبنوس ۳ برد و ۹ امتیاز
  • شهرداری تبریز بدون برد و امتیاز

پاسخی بگذارید