براي حضور در مرحله دوم انتخابي تيم ملي كاراته
تاریخ: ۱۰:۴۹ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۰
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
اسامي نوجوانان و جوانان پسر اعلام شد/مازندرانی های کاراته را بشناسید !

دومین مرحله انتخابی تیم ملی کاراته نوجوانان و جوانان پسران روز شنبه ۱۱ اسفند ماه در سالن شهید کبگانیان تهران با حضور برگزیدگان انتخابی اول، فینالیست های مسابقات کشوری اصفهان و سنندج و ملی پوشان اعزامی به رقابتهای آسیایی ۲۰۱۷ قزاقستان و جهانی اسپانیا برگزار می شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دومین مرحله انتخابی تیم ملی کاراته نوجوانان و جوانان پسران روز شنبه ۱۱ اسفند ماه در سالن شهید کبگانیان تهران با حضور برگزیدگان انتخابی اول، فینالیست های مسابقات کشوری اصفهان و سنندج و ملی پوشان اعزامی به رقابتهای آسیایی ۲۰۱۷ قزاقستان و جهانی اسپانیا برگزار می شود.

رده سنی جوانان/
در وزن ۵۵- کیلوگرم،
نفرات اول و دوم رقابتهای کشوری: مرتضی نعمتی از قم محمدمهدی خوشنواز از مرکزی علیرضا حیدری از مرکزی امیرحسین حیدری از زنجان
نفرات منتخب انتخابی مرحله اول: حسین اصغری از مازندران
ملی پوش اعزامی به مسابقات آسیایی: پوریا اقدسی

در وزن ۶۱- کیلوگرم،
نفرات اول و دوم رقابتهای کشوری: مهرداد مستحسن از گیلان امیرحسین ضابطی از گیلان امیرحسین خلیفه از البرز مهدی کیانی از آذربایجان غربی
نفرات منتخب انتخابی مرحله اول: فرزاد اصیل زاده از کهگیلویه و بویراحمد
ملی پوش اعزامی به مسابقات آسیایی: قاسم خوبرو

در وزن ۶۸- کیلوگرم،
نفرات اول و دوم رقابتهای کشوری: مهرزاد امراه زاده از البرز مهرشاد فاطمی زاده از ایلام ابولفضل میرزایی از مازندران محمدرضا صابری از چهارمحال بختیاری
نفرات منتخب انتخابی مرحله اول: محمد ابراهیم خانی از تهران

در وزن ۷۶- کیلوگرم،
نفرات اول و دوم رقابتهای کشوری: امیررضا خوشرفتار از مازندران امیرحسین فرهادیان از تهران مهدی شهگل از همدان امیررضا خوشرفتار از مازندران
نفرات منتخب انتخابی مرحله اول: محمد فیاضی از اصفهان

در وزن ۷۶ + کیلوگرم،
نفرات اول و دوم رقابتهای کشوری: محمدسینا عبدالحسینی از قم کمیل فیضی از مازندران محمد بهبود از مازندران سجاد مهربان از خراسان رضوی
نفرات منتخب انتخابی مرحله اول: محمدرضا کاظمی از قزوین

رده سنی نوجوانان/
در وزن ۵۲- کیلوگرم،
نفرات اول و دوم رقابتهای کشوری: دانیال علیپور از مازندران امیررضا برزویی از کرمانشاه
نفرات منتخب انتخابی مرحله اول: مرتضی کریمی از البرز

در وزن ۵۷- کیلوگرم،
نفرات اول و دوم رقابتهای کشوری: محمدجواد توکلی از چهارمحال بختیاری هادی کیانی از آذربایجانغربی
نفرات منتخب انتخابی مرحله اول: محمدحسین شیرصفت از فارس
ملی پوش اعزامی به مسابقات آسیایی: حسین خدری

در وزن ۶۳- کیلوگرم،
نفرات اول و دوم رقابتهای کشوری: محمد شکی از گلستان محمود نعمتی از قم
نفرات منتخب انتخابی مرحله اول: شایان طالبی از مازندران
ملی پوش اعزامی به مسابقات آسیایی: عرفان داودی

در وزن ۷۰- کیلوگرم،
نفرات اول و دوم رقابتهای کشوری: میلاد غلامی از اصفهان آیدین یعقوبی از مازندران
نفرات منتخب انتخابی مرحله اول: ابوالفضل عمرانی از مازندران
ملی پوش اعزامی به مسابقات آسیایی: امیرحسین بیگدلی

در وزن ۷۰+ کیلوگرم،
نفرات اول و دوم رقابتهای کشوری: محمدهادی طاهری از مرکزی محسن صفرنژاد از گیلان
نفرات منتخب انتخابی مرحله اول: محمدجواد بارانی از گلستان
ملی پوش اعزامی به مسابقات آسیایی: کامران بصیری.

پاسخی بگذارید