حاشیه قبل از دیدار دربی 86
تاریخ: ۱۰:۳۱ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۰
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

با توجه به اینکه هر سال محلی برای استراحت هوادارانی که از راه دور به تهران می‌آیند مشخص شده بود در حال حاضر هیچ محلی برای استراحت هواداران در نظر گرفته نشده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حساس‌ترین بازی فوتبال ایران فردا میان تیم‌های استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی از ساعت ۱۵:۴۵ دقیقه آغاز خواهد شد.

*هواداران استقلال و پرسپولیس ساعت‌ها قبل مثل سال‌های گذشته به محوطه ورزشگاه آزادی آمدند تا بتوانند روز بازی از روی سکوها این دیدار را تماشا کنند.

* با توجه به اینکه کمتر از ۲۴ ساعت دیگر به آغاز دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس باقی مانده است هواداران از راه دور در محوطه ورزشگاه آزادی مستقر شدند این در حالی است که هیچ محل اسکانی برای هواداران مثل سال‌های گذشته از سوی مسئولین تدارک دیده نشده است.

* این اتفاق باعث شد تا هوادارانی که از شهرستان‌های دور به تهران آمدند از این مسئله بسیار ناراحت شوند.

* در حال حاضر تماشاگران دو تیم کنار خیابان چادر زدند تا شب را سپری کنند.

* بعضی از هواداران هم با درست کردن آتش وسیله گرمایشی تهیه کردند تا با توجه به سرمایی که وجود دارد به راحتی استراحت کنند تا آماده روز مسابقه شوند.

* در حال حاضر هواداران استقلال و پرسپولیس جلوی ماشین‌هایی که پرچم قرمز یا آبی دارند حضور دارند و در حال کری خواندن هستند.

* ترافیک سنگینی در محوطه ورزشگاه آزادی وجود دارد و هواداران در حال کری‌خواندن هستند.

* در حال حاضر نیروهای انتظامی و راهنمایی و رانندگی از ساعت‌ها قبل در محوطه ورزشگاه آزادی مستقر هستند تا از لحاظ امنیت شرایط خوبی را مهیا کنند.

* بسیاری از هواداران استقلال و پرسپولیس نتوانستند بلیت تهیه کنند و از این اتفاق بسیار ناراحت و نگرانند که نتوانند روز بازی بلیت تهیه کنند.

* بازار سیاه بلیت‌فروشی در محوطه ورزشگاه آزادی در حال حاضر وجود دارد و مبلغ بلیت ۲۵ هزار تومان؛ ۵۰ هزار تومان فروخته می‌‌شود.

پاسخی بگذارید