تاریخ: ۱۰:۲۴ :: ۱۳۹۶/۱۲/۱۰
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

سرمربی بانک سرمایه بعد از حضور تیمش در فینال گفت:ا میدوارم با قهرمانی در این فصل هت تریک کنیم و دل هواداران خود و کسانی که از ما حمایت کرده اند را شاد کنیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مصطفی کارخانه پس از صعود تیمش به فینال لیگ برتر اظهار کرد: با توجه به پیروزی ما مقابل پیکان در مسابقه اول، انتظار داشتم که این تیم متحول شود و انتحاری و پر فشار بازی کند. در یک هفته گذشته بر همین اساس تمرین می کردیم و پس از هر جلسه تمرین ۱۰ دقیقه با بازیکنانم حرف می زدم و می گفتم که پیکان بازیکنان شاخصی دارد و نباید کار را تمام شده بدانیم.
وی افزود: در ست اول پیروز شدیم اما در اول ست دوم ناگهان هشت بر دو عقب افتادیم که البته این فاصله را کم کردیم که این نشان از قدرت بالای تیم ما دارد.
کارخانه گفت: امیدوارم با قهرمانی در این فصل هت تریک کنیم و دل هواداران خود و کسانی که از ما حمایت کرده اند را شاد کنیم. یک هفته تا فینال زمان داریم و باید روی اشتباهات خود و از دست دادن تمرکز خود در بخش هایی از مسابقه کار کنیم. در مسابقه اول با پیکان بهتر بازی کردیم اما امروز نوسان بیشتری داشتیم.
سرمربی بانک سرمایه درباره حاشیه هایی که در مسابقه پیش آمد گفت: این مسائل در شان والیبال نیست. واقعا حیف است که والیبال به این قشنگی را با این تنش ها به حاشیه ببریم. ورزش ما نتیجه گراست و به همین خاطر همه با استرس و هیجان بالا کار می کنند. در فوتبال هم چنین شرایطی وجود دارد.

پاسخی بگذارید