تاریخ: ۲۱:۴۶ :: ۱۳۹۶/۱۲/۰۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: اوکتاویو مربی بزرگی در فوتبال ساحلی دنیا است و زحمات زیادی برای فوتبال ساحلی ایران کشیده است به نظر من وی هیچ مشکلی برای بازگشت به تیم ملی ندارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد احمدزاده در مورد آخرین وضعیت و حضور مارکو اکتاویو سرمربی تیم فوتبال ساحلی گفت: همانطور که همگان اطلاع دارید اکتاویو سرمربی تیم فوتبال ساحلی ایران یکی از برترین مربیان دنیا در فوتبال ساحلی  است. وی کارنامه درخشانی در تیم ملی دارد و در چندین سال حضورش در فوتبال ساحلی  باعث پیشرفت و متحول نمودن این رشته در ایران شده است.

وی در ادامه گفت:‌ قبل از مسابقات پرشین‌کاپ بوشهر که بین تیم‌های اسپانیا،آذربایجان، اوکراین و ایران برگزار شده و تیم ملی ایران توانست قهرمان این دوره کاپ شود، من در تماس تلفنی که با اکتاویو داشتم وی عنوان کرد که به دلیل برخی از مشکلات  خاص خانوادگی از فدراسیون فوتبال ایران درخواست مرخصی چندین ماهه کرده است.

کاپیتان تیم ملی ایران گفت: ظاهراً فدراسیون فوتبال با این مرخصی موافقت نکرده و وی بدون اجازه، ایران را ترک کرده است. در این تماس تلفنی  همچنین اکتاویو از من به عنوان کاپیتان تیم ملی درخواست کرد که به هاشمی‌زاده در مسابقات کاپ کمک کنم .

احمدزاده گفت: من فکر می‌کنم برای برگشت اوکتاویو به تیم ملی هیچ مشکلی نباشد، البته تصمیم‌گیرنده در رابطه با حضور مجدد وی، فدراسیون فوتبال است.  به نظر من این سرمربی برزیلی هیچ مانعی برای برگشت به ایران ندارد چون کارنامه درخشانی در تیم ملی دارد.او  قبل از اینکه بخواهد به دلیل مشکلات خانوادگی، ایران را ترک کند، به فدراسیون فوتبال اعلام کرده که من باید به دلیل مشکلات خانوادگی در حال حاضر در کنار خانوده ام باشم، البته باز هم می‌گویم بازگشت وی به تصمیم فدراسیون فوتبال بستگی دارد.

احمدزاده در مورد آخرین وضعیت اردوهای تیم ملی فوتبال ساحلی گفت:فعلاً همه بازیکنان تیم ملی در استراحت و در اختیار تیم‌های باشگاهی خود هستند. نزدیک‌ترین مسابقاتی که تیم ملی در پیش دارد در اسفندماه ۹۷ در مقدماتی جام جهانی و در آبان‌ماه جام قاره‌ای است، هنوز برنامه خاصی در رابطه با بازی‌های تدارکاتی دیگر به ما اعلام نشده است.

وی در پایان گفت:‌ امیدوارم مسئولین کشور به خصوص فدراسیون فوتبال نگاه ویژه‌ای به فوتبال ساحلی داشته باشد و این تیم را از لحاظ مالی حمایت کنند.

 

/فارس

پاسخی بگذارید