تاریخ: ۲۱:۳۰ :: ۱۳۹۶/۱۲/۰۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه مطمئنم فردا تیم برانکو با سیستم دفاع و ضدحمله بازی خواهد کرد، گفت:‌ استقلالی‌ها باید مراقب علیپور و منشا باشند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در خصوص دربی ۸۶ و ارزیابی‌اش از این مسابقه اظهار داشت: به نظرم فردا بازی خوبی را شاهد خواهیم بود و اگر دو مربی شجاعانه بازیکنان را به زمین بفرستند، یک مسابقه هجومی را خواهیم دید.

وی افزود: استقلال در هفته‌های اخیر به خصوص در مسابقات آسیایی خوب عمل کرده و شفر از زمانی که به این تیم آمده، ابتدا روی دفاع تیمی کار کرد و وقتی به هدفش رسید، سیستم هجومی استقلال را به ثبات رساند. شما دیدید در بازی آخر، استقلال در عرض چند دقیقه کار فولاد را یکسره کرد و به تیمی که تا همین چند هفته پیش جزو مدعیان بود چهار گل زد.

سرمربی سابق استقلال در ادامه صحبت‌هایش افزود: استقلال میل تهاجمی پیدا کرده و حتی بازیکنانی که برای این تیم گل هم نمی‌زدند، حالا شروع به گلزنی کردند و به نظرم وی از روزی که به تیم آمد بیشتر کار روحی و روانی انجام داد و کاری کرده که آنها در دوندگی فوق‌العاده عمل می‌کنند. از آن سو پرسپولیس خودش را قهرمان می‌داند و این یک آیتم منفی برای تیم برانکو محسوب می‌شود. آنها تیم خوبی دارند ولی طی هفته‌های آخر به خصوص در مسابقات آسیایی از نظر فوتبالی خوب عمل نکردند. تیم برانکو خط دفاع خوبی دارد، اما خط هافبک استقلال به خط هافبک پرسپولیس می‌چربد،‌با آمدن تیام هم شرایط این تیم تغییر کرده و درست است که هنوز آماده نیست، اما این بازیکن می‌تواند خیلی خوب خودش را در زمین پیدا کند.

مظلومی در ادامه گفت‌وگو با فارس تأکید کرد: نتیجه این بازی در زمین تعیین می‌شود و هر تیمی از لحاظ روحی و روانی شرایط خوبی داشته باشد، مطمئناً می‌تواند به برد برسد.

مظلومی با اشاره به چهره‌های سرشناس دو تیم گفت: ابراهیمی، جباروف، شجاعیان و تیام نفرات تعیین‌کننده استقلال هستند، البته رحمتی هم باتجربه است و امیدواریم که او با شرایط صددرصد در بازی حاضر شود چون شنیده‌ام که مصدوم بوده، از آن طرف پرسپولیسی‌ها خط دفاع خوبی دارند و علیپور و منشا بسیار خطرناک هستند. توصیه من به مدافعان استقلال این است که مراقب این دو بازیکن باشند و مطمئن هستم که فردا پرسپولیس رو به ضد حمله خواهد آورد و بازی با سیستم هجومی استقلال پیگیری می‌شود. من این موضوع را صددرصد مطمئن هستم و به نظرم برانکو برای حفظ قوای جسمانی تیمش سعی در مدیریت بازی دارد و استقلال باید مراقب ضدحملات حریف باشد.

سرمربی سابق استقلال در پایان صحبت‌هایش تأکید کرد: اعتقادم این است که پشتوانه استقلال بهتر از پرسپولیس است،‌ نفراتی مثل محسن کریمی، جابر انصاری، علی قربانی بازیکنانی هستند که پشتوانه هجومی استقلال محسوب می‌شوند و این دست شفر را باز کرده است. من البته نمی‌توانم نتیجه را پیش‌بینی کنم ولی مطمئنا این بازی گل خواهد داشت و شاهد یک بازی زیبا خواهیم بود.

ش)،

پاسخی بگذارید