امیدوارم بازی جذاب شود
تاریخ: ۹:۲۰ :: ۱۳۹۶/۱۲/۰۹
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
محسن کریمی: یک دقیقه یا ۹۰ دقیقه بازی کنم می‌جنگم تا استقلال پیروز شود !

بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران گفت: مطمئنا به دنبال جبران هستیم تا بتوانیم با پیروزی مقابل پرسپولیس دل هواداران استقلال را شاد کنیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محسن کریمی بازیکن تیم استقلال در خصوص دربی اظهار داشت: مطمئنا به دنبال جبران هستیم تا بتوانیم مقابل پرسپولیس نتیجه خوبی کسب کنیم. با روحیه خوب بعد از بازی با پرسپولیس به استقبال بازی با العین می‌رویم.

وی در ادامه اظهار داشت: هر دو تیم شرایط خوبی دارند ولی در حال حاضر تیم استقلال از نظر روحی و روانی شرایط بسیار خوبی دارد و مطمئنا با قدرت به میدان خواهیم رفت.

محسن کریمی در خصوص آخرین شرایط خودش قبل از دربی اظهار داشت: شرایط من خوب است امیدوارم بتوانم تمام تلاشم را کنم و برای تیم استقلال مثمرثمر باشم. صد در صد به دنبال این هستم در ترکیب اصلی حضور داشته باشم اما نظر شفر مهم است و باید دید چه تصمیمی می‌گیرد. چه یک دقیقه و چه ۹۰ دقیقه بازی کنم می‌جنگم برای استقلال تا تیم نتیجه بگیرد.

وی در پایان در خصوص اینکه دربی را چطور پیش‌بینی می‌کنید، اظهار داشت:‌این بازی را نمی‌شود پیش‌بینی کرد اما مطمئنا با تمام تلاش مقابل پرسپولیس بازی می‌کنیم. امیدوارم یک بازی جذابی از آب درآید.

پاسخی بگذارید