گزارش تمرین استقلال
تاریخ: ۹:۱۴ :: ۱۳۹۶/۱۲/۰۹
نام نویسنده: سیده رُجا شجری

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در ورزشگاه صنایع دفاع و با حضور نمایندگان رسانه‌ها برگزار شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تمرین امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه در حالی برگزار شد که نمایندگان پرشمار رسانه‌ها برای پوشش این تمرین به زمین تمرین آمدند.

* مهدی رحمتی، امید نورافکن و میلاد زکی‌پور ۳ بازیکنی هستند که در تمرین امروز آبی‌پوشان حضور داشته و در کنار سایر بازیکنان تمرین تاکتیکی انجام دادند. این ۳ بازیکن پیش از شروع تمرین در تست دکتر نوروزی که در محل تمرین حضور داشت شرکت کرده و مجوز تمرین با سایر بازیکنان را دریافت کردند.

* هنگامی که بازیکنان از رختکن خارج شدند با دیدن خبرنگاران تعجب کرده و برخی از آنها می‌گفتند نمی‌دانستیم قرار است نمایندگان رسانه‌ها به تمرین بیایند.

* پندار توفیقی معاون ورزشی باشگاه استقلال در محل تمرین این تیم حضور داشت.

* پیش از شروع تمرین وینفرد شفر بازیکنان را به جلسه فنی برد و حدود ۵۰ دقیقه آنها را با نقاط ضعف و قوت پرسپولیس آشنا کرد.

* هنگامی که تمرین آغاز نشده بود یک رأس گوسفند زیر پای بازیکنان استقلال قربانی شد که البته بازیکنان خون گوسفند ذبح شده را به سر و صورت خود می‌مالیدند.

* حدود ۱۰ نفر از طرفداران تیم استقلال امروز در محل تمرین این تیم حضور داشتند.

* هنگامی که شفر وارد زمین چمن شد از دیدن خبرنگاران تعجب کرد و خطاب به آنها گفت: مگر این همه خبرنگار دارید؟ در ادامه و در حین مصاحبه سرمربی استقلال روزبه چشمی و داریوش شجاعیان با چهره‌ای خندان به یکباره در پشت صف خبرنگاران قرار گرفته و مشغول گوش دادن به صحبت‌های شفر شدند. این اقدام عجیب ۲ بازیکن استقلال که با خنده آنها روبرو بود باعث تعجب نمایندگان رسانه‌ها شد.

* پژمان منتظری و بهنام برزای ۲ بازیکن مصدوم آبی‌پوشان در تمرین امروز حضور نداشتند.

* هنگامی که خبرنگاران رسانه‌های گروهی قصد مصاحبه با بازیکنان را داشتند از امید نورافکن خواستند که با آنها گفت‌وگو کند این بازیکن گفت شاید من در دربی بازی نکنم و مصاحبه نکنم بهتر است.

* مهدی رحمتی، حسین حسینی و ارشیا بابازاده ۳ دروازه‌بان تیم استقلال زیر نظر نامداری تمرین کردند.

* درست هنگامی که کار تاکتیکی آبی‌پوشان آغاز شد باران شروع به باریدن کرد و به همین علت استقلالی‌ها کار تاکتیکی خود را زیر باران آغاز کردند. با گذشت ۳۰ دقیقه از آغاز تمرین آبی‌پوشان، خبرنگاران و هواداران به بیرون از زمین هدایت شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال استقلال فردا آخرین تمرین خود را برگزار خواهد کرد و آبی‌پوشان برای دیدار با پرسپولیس راهی اردوی پیش از بازی خواهند رفت.

دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس روز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی و از ساعت ۱۵:۴۵ آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/ا

پاسخی بگذارید