مسؤول سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلا:
تاریخ: ۸:۳۹ :: ۱۳۹۶/۱۲/۰۹
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
بدنه ورزش مازندران با ارزش‌های انقلاب و با ولایت عجین شده است !

مسؤول سازمان بسیج ورزشکاران سپاه کربلا با بیان اینکه در سه سال اخیر بیش از ۶۰ یادواره شهدای ورزشکار در استان برگزار شد، گفت: برگزاری یادواره‌های شهدای ورزشکار یکی از برنامه‌های اولویت‌دار در ورزش شهرستان‌ها محسوب می‌شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سید جواد حسینیان عصر امروز در مراسم تجلیل از دست‌اندرکاران برگزاری دومین یادواره شهدای ورزشکار مدافع حرم در سالن اجتماعات شهید زرهون اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران اظهار کرد: برگزاری یادواره شهدای ورزشکار کوچک‌ترین کار ممکن برای زنده نگهداشتن یاد و نام شهدا است و برگزاری این یادواره‌ها جوانان را با روحیات این شهدا آشنا می‌کند.

 وی برگزاری مراسم تجلیل از برگزارکنندگان این همایش را کار ارزشمند در عرصه فرهنگ و ورزش برشمرد و اضافه کرد: عوامل اجرایی یادواره شهدای ورزشکار مدافع حرم استان مازندران کاملا از بدنه ورزش شهرستان بابلسر تشکیل شده بودند.

مسؤول سازمان بسیج ورزشکاران در ادامه سخنان خود افزود: در سه سال اخیر بیش از ۶۰ یادواره شهدای ورزشکار در استان برگزار شد و برگزاری یادواره‌های شهدای ورزشکار یکی از برنامه‌های اولویت‌دار در ورزش شهرستان‌ها محسوب می‌شود و توجه جدی مسؤولان به این موضوع جای قدردانی دارد.

حسینیان با بیان اینکه همانطور که مازندران در عرصه مدال‌آوری در راس قرار دارد در عرصه فرهنگی هم زبانزد است و نباید به این مقدار اکتفا کرد و بیشتر از این باید به آن پرداخته شود، گفت: بدنه ورزش استان مازندران با ارزش‌های انقلاب و با ولایت عجین شده است که می‌توان نشان بارز آن را از برگزاری یادواره‌های شهدای ورزشکار و اهدای مدال‌های  المپیکی، جهانی و آسیایی از سوی قهرمانان  به خانواده‌های معظم شهدا مشاهده کرد.

در پایان این مراسم از دست‌اندرکاران برگزاری دومین یادواره شهدای ورزشکار مدافع حرم استان مازندران از سوی مسؤول سازمان بسیج ورزشکاران و مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران تجلیل شده است.

پاسخی بگذارید