دروازبان مازندرانی تیم ملی فوتبال ساحلی :
تاریخ: ۱۱:۲۴ :: ۱۳۹۶/۱۲/۰۸
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
پیمان حسینی :من یک بازیکنم و دخالتی  در مورد حضور و عدم حضور اوکتاویو نمی توانم داشته باشم !

دروازبان تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: اوکتاویو مربی بزرگی در سطح جهان است و زحمات زیادی برای فوتبال ساحلی ایران کشیده و تیم ملی ایران را متحول کرده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پیمان حسینی در گفت‌وگویی، درباره آخرین وضعیت مارکو اوکتاویو اظهار داشت: اوکتاویو مربی بزرگی در سطح جهان است و زحمات زیادی برای فوتبال ساحلی ایران کشیده و تیم ملی ایران را متحول کرده است. البته برای من و سایر بازیکنان تیم ملی فرقی ندارد که چه کسی سرمربی باشد.

وی در ادامه گفت: حضور اوکتاویو در تیم ملی قطعا می‌تواند به فوتبال ساحلی ایران کمک بسیاری کند البته من و تمام بازیکنان تیم ملی تابع فدراسیون فوتبال هستیم و در مورد حضور و عدم حضور اوکتاویو دخالتی نداریم و  نمی توانیم دخالت هم داشته باشیم. حضور من در تیم ملی فقط به عنوان بازیکن است.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: البته طبق مصاحبه‌ای که  اوکتاویو انجام داده هنوز هم خواستار حضور در تیم ملی ایران است و برنامه‌های خودش را برای آینده تیم ملی به فدراسیون فوتبال داده است. در حال حاضر تیم ملی در استراحت است و تیم ملی برنامه خاصی ندارد. اوج کار فوتبال ساحلی همیشه از فروردین تا آبان ماه است.

حسینی افزود: طبق هماهنگی‌هایی که انجام شده قرار است فروردین‌ماه سال آینده یک کاپ باشگاهی در یزد با حضور باشگاه‌های اسپانیا، ایتالیا، روسیه و باشگاه گل‌پوش یزد برگزار شود که در این تورنمنت  من به عنوان بازیکن تیم لوکومتیو روسیه حضور داشته باشم و در خرداد ماه هم قرار است جام باشگاه‌های اروپا در پرتغال برگزار شود و در این تورنمنت هم به عنوان  یکی از بازیکنان تیم‌های اروپایی حضور داشته باشم که نامش را فعلا نمی‌توانم بگویم.

حسینی در پایان گفت: طبق برنامه ‌ها و تقویم فدراسیون فوتبال قرار است که در آبان ماه سال آینده تیم ملی در جام بین قاره‌ای شرکت کند و بعد از این مسابقات در بازی‌های مقدماتی جام جهانی حضور داشته باشیم و مجوز حضور در  مسابقات جام جهانی در سال ۹۸ به دست آوریم. البته با آمدن سرمربی جدید امکان دارد در تورنمنت‌های بین‌المللی مختلف و بازی‌های دوستانه دیگری شرکت کنیم./فارس

پاسخی بگذارید