رئیس فدراسیون بسکتبال عنوان کرد:
تاریخ: ۱۰:۱۴ :: ۱۳۹۶/۱۲/۰۸
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
تمرکز فدراسیون به بسکتبال ۳ نفره است/ پشتوانه‌سازی بسکتبال در استان‌ها

رئیس فدراسیون بسکتبال از پشتوانه‌سازی فدراسیون در توسعه بسکتبال در سطح استان‌ها خبر داد و گفت: تمرکز فدراسیون به بسکتبال سه نفره است که تصمیم داریم این رشته در بین بانوان و آقایان در سطح کشور توسعه یابد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رامین احمدی طباطبایی ظهر امروز در مجمع انتخابات هیأت بسکتبال مازندران با بیان اینکه بخش اعظم موفقیت ورزش کشور بر دوش ورزشکاران مازندرانی است، اظهار کرد: انتظار مسؤولان وزارت و فدراسیون‌ها از ورزشکاران مازندرانی در مدال‌آوری زیاد است.

وی از پشتوانه‌سازی فدراسیون در توسعه بسکتبال در سطح استان‌ها خبر داد و تصریح کرد: تمرکز فدراسیون به بسکتبال سه نفره است که تصمیم داریم این رشته در بین بانوان و آقایان در سطح کشور توسعه یابد.

رئیس فدراسیون بسکتبال با بیان اینکه امید داریم تا تیم کاله در لیگ برتر ببینیم، خاطرنشان کرد: مازندران بازیکنان خوب و مستعدی در بسکتبال دارد و حضور تیم مازندران در لیگ برتر احساس می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران نیز گفت: با کسب بیش از ۴۳۰ مدال در سال ۹۶ توسط ورزشکاران مازندرانی رکود مدال‌آوری ورزش مازندران شکسته شد.

حبیب حسین‌زادگان با بیان اینکه با تلاش ورزشکاران و قهرمانان توفیقات بسیار خوبی برای ورزش مازندران در کسب مدال به دست آمد، تصریح کرد: پس از انقلاب بیشترین مدال توسط ورزشکاران مازندرانی کسب شد و با کسب بیش از ۴۳۰ مدال این رکورد شکسته شد.

وی با اشاره به اینکه در سال ۹۶ مجامع مختلفی برای انتخاب رئیس هیأت استان برگزار شد، تصریح کرد: این مجامع برگزار شده با کمترین حاشیه در شرایط بسیار مطلوب با حضور رؤسای فدراسیون مربوطه و اعضای مجمع برگزار شد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه سال ۹۷ مسابقات مهم بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتای اندونزی را پیش رو داریم، افزود: مهم‌ترین برنامه در این مسابقات موفقیت و درخشش ورزشکاران مازندرانی در ترکیب تیم‌های ملی است.

حسین‌زادگان از افتخارات بسکتبال مازندران در سطح کشور و استان اشاره کرد و گفت: بسکتبال مازندران با استعداد پروری که انجام داشت، ستاره‌های خوبی را تحویل تیم‌های ملی داده است./فارس

پاسخی بگذارید