لیگ یک فوتبال کشور ؛
تاریخ: ۱۱:۴۰ :: ۱۳۹۶/۱۲/۰۷
نام نویسنده: سیده رُجا شجری
تساوی نساجی و شهرداری تبریز با درخشش عباس‌زاده

تیم فوتبال نساجی مازندران توانست با درخشش محمد عباس‌زاده، بازی باخته را با تساوی عوض کند و یک امتیاز از تبریز به اندوخته‌های خود بی‌افزاید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،از سری رقابت‌های فوتبال لیگ دسته یک، عصر امروز دو تیم شهرداری تبریز و نساجی مازندران به دیدار هم رفتند.

تیم فوتبال نساجی مازندران با ترکیب مجتبی روشنگر، مرتضی غلامعلی‌تبار، محمدرضا خرسندنیا، محمد آشتیانی، حسن نجفی، محمود خمیسی، مجید بهروزی، محمد رحمتی، محمد عباس‌زاده، احسان پیرهادی و مجتبی محبوب‌مجاز و با هدایت داوود مهابادی وارد میدان شد.

بازی با سوت داور آغاز شد و دو تیم بازی درگیرانه و فیزیکی را شروع کردند که نتیجه آن دریافت یک کارت زرد توسط حسن نجفی، بازیکن تیم نساجی به دلیل تمارض بود.

بازی در میانه میدان دنبال می‌شد تا اینکه علی محمدی در دقیقه ۲۸ بازی از پشت محوطه جریمه و با یک شوت کات‌دار گل نخست تیم شهرداری تبریز را به ثمر رساند و بازی با همین نتیجه در نیمه نخست به پایان رسید.

بازی در نیمه دوم در حالی آغاز شد که  علی نظری با ضربه سر گل دوم تیم شهرداری را به ثمر رساند و بعد از آن شاگردان مهابادی به آب و آتش زدند تا گل‌های خورده را جبران کنند و محمد عباس‌زاده در دقایق ۶۸ و ۷۴، دو گل برای نساجی به ثمر رساند تا دوباره امید را برای ببرها زنده کند.

به گزارش فارس، تیم فوتبال نساجی مازندران توانست با درخشش محمد عباس‌زاده، بازی باخته را با تساوی عوض کند و یک امتیاز از تبریز به اندوخته‌های خود بی‌افزاید.

پاسخی بگذارید