تاریخ: ۱۶:۵۰ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: بازی با فنر باغچه سطح کیفی فوتبال ایران با فوتبال درجه یک و دو اروپا را نشان داد.   به گزارش مازند اسپرت ؛ یحیی گل‌محمدی در مورد شرایط اردوی تیم ذوب آهن در ترکیه گفت: ما اکنون در کمپ باشگاه فنرباغچه هستیم. این کمپ فوق‌العاده مجهز است […]

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: بازی با فنر باغچه سطح کیفی فوتبال ایران با فوتبال درجه یک و دو اروپا را نشان داد.

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ یحیی گل‌محمدی در مورد شرایط اردوی تیم ذوب آهن در ترکیه گفت: ما اکنون در کمپ باشگاه فنرباغچه هستیم. این کمپ فوق‌العاده مجهز است و امکانات بسیار عالی دارد. فردا هم یک دیدار تدارکاتی با تیم بلواسپور ترکیه در همین کمپ برگزار خواهیم کرد و روز پنج‌شنبه نیز به احتمال فراوان سومین بازی تدارکاتی خود را انجام می‌دهیم.

وی در مورد شکست سنگین ۷ بر صفر مقابل فنرباغچه گفت: بازی بسیار خوبی بود و آنها از نظر شرایط تیمی از ما جلوتر بودند. شاید انجام این مسابقه در این مقطع زمانی برای تیم ما کمی زود بود. ما صبح روز بازی هم تمرین داشتیم. با این حال چون برنامه‌های تیم فنرباغچه به گونه‌ای بود که فقط در این زمان می‌توانستیم با آنها بازی کنیم حیفم آمد که فرصت بازی با این تیم را از دست بدهم.

گل‌محمدی تصریح کرد: من دو سه بار دیگر فیلم بازی را دیدم. از لحاظ فنی در دقایقی از مسابقه از آنها سرتر هم بودیم اما خیلی راحت گل خوردیم و سه چهار موقعیت گل هم داشتیم. ۹-۸ توپ روی دروازه ما آمد که ۷ گل خوردیم. باید از این مسابقه درس بگیریم. تجربه خیلی خوبی برای ما بود. این مسابقه تفاوت سطح کیفی فوتبال ایران با فوتبال درجه یک و دو اروپا را نشان داد. این مسابقه نقاط ضعف تیم را به ما نشان داد که می‌توانم آنها را پوشش بدهم. هر چند شکست ۷ بر صفر نتیجه‌ای غیر قابل قبول و سنگین برای خود ما هم بود که باید از این باخت و بازی خیلی خوب درس بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در مورد اینکه بهتر نبود برای شروع بازی‌های تدارکاتی با تیم ضعیف‌تری مسابقه برگزار می‌شد،‌ گفت: من خودم دوست داشتم با تیم متوسط تری بازی کنیم اما حیفم آمد که بازی با فنرباغچه را از دست بدهم. بازیکنان ما هنوز در شرایط بدنی کاملاً آماده قرار نگرفتند و همانطور که گفتم صبح روز بازی هم ما تمرین داشتیم. در این مسابقه تعویض های زیادی انجام دادیم و ۲۰ نفر از تیم ما مقابل فنرباغچه بازی کردند. بازیکنان ۱۸-۱۷ ساله تیم ما هم مقابل فنرباغچه بازی کردند.

گل‌‌محمدی در مورد اینکه احتمال برگزاری بازی دوستانه با پرسپولیس وجود دارد یا خیر، گفت: پرسپولیس در آنکاراست و ما در منطقه‌ای بین استانبول و آنکارا قرار داریم و از آنها دور هستیم. بازی سوم تدارکاتی ما هم مشخص شده اما چون زمین برگزاری مسابقه سفت است به آنها گفته‌ایم اگر این بازی در کمپ فنرباغچه برگزار شود مسابقه می‌دهیم در غیر اینصورت آن بازی لغو می‌شود.

وی در مورد جذب بازیکن جدید برای ذوب آهن و اینکه در اردوی ترکیه بازیکنی برای تست به آنها ملحق می‌شود، گفت: کسی قرار نیست که در اردوی ترکیه به جمع ما ملحق شود. فقط با یک مدافع مراکشی صحبت کرده‌ایم که در باشگاه های کشور مولداوی بازی کرده و به دنبال جذب او هستیم. البته نمی‌دانم کار انتقال او به کجا رسید.

گل‌محمدی در مورد برگزاری قرعه‌کشی لیگ برتر که امشب برگزار می‌شود و اینکه دوست دارد هفته اول با چه تیمی بازی کند، گفت: خیلی برای من نام تیم مهم نیست. من دوست ندارم در هفته‌های اول و در گرمای شدید تابستان به مصاف تیم‌های خوزستانی بروم چون در خوزستان بازی در ساعت مناسبی از روز برگزار نمی‌شود و هوا بسیار گرم است. امیدوارم اگر هم مجبور شویم در گرمای خوزستان به میدان برویم ساعت این بازی ۹-۸ شب به بعد باشد تا شرایط هوا کمی مناسب‌تر شود و بر روی کیفیت بازی تأثیر منفی نگذارد.

پاسخی بگذارید