تاریخ: ۷:۰۳ :: ۱۳۹۴/۰۷/۰۳
نام نویسنده: sobhan

استیون جرارد، کاپیتان سابق لیورپول عنوان کرد که رئال مادرید قصد داشته او را با لیورپول وارد جنگ کرده تا بتواند مسیر انتقالش به برنابئو را باز کند. به گزارش مازند اسپرت رئال همیشه جزء مشتری‌های ثابت جرارد در زمان حضور کاپیتان لیورپول در آنفیلد بود و در دوره ژوزه مورینیو، تلاش رئال برای جذب […]

استیون جرارد، کاپیتان سابق لیورپول عنوان کرد که رئال مادرید قصد داشته او را با لیورپول وارد جنگ کرده تا بتواند مسیر انتقالش به برنابئو را باز کند.

به گزارش مازند اسپرت رئال همیشه جزء مشتری‌های ثابت جرارد در زمان حضور کاپیتان لیورپول در آنفیلد بود و در دوره ژوزه مورینیو، تلاش رئال برای جذب او بیش از همیشه بود. با این حال، جرارد مدعی شد که رئال از او میخواسته باشگاه را در فشار قرار دهد تا مسیر انتقالش به برنابئو باز شود.

او گفت:” آنها قصد داشتند من را با لیورپول وارد جنگ بر سر حقوق کنند که البته من آماده چنین کاری نبودم. فکر می‌کنم رئال مادرید وقتی به دنبال جذب بازیکنی باشد با این تفکر که ” ما رئال مادرید هستیم، برای پیوستن به ما باید بجنگی” وارد می‌شوند. ولی عشق من به لیورپول باعث می‌شد من حاضر به ورود به چنین جنگی نشوم. در آن دوره خیلی خوشحال و با ثبات بودم.”

ورزش سه

پاسخی بگذارید